Úvod Správy Reprezentácia David Strelec dal dva góly za slovenskú 21-ku

David Strelec dal dva góly za slovenskú 21-ku

Náš mladý útočník dvakrát skóroval v prípravnom zápase s Arménskom.

Stále ešte len 18-ročný David Strelec je aj v júnovom asociačnom termíne súčasťou slovenskej reprezentácie do 21 rokov. A talentovaný mladík sa vo vyššej vekovej kategórii rozhodne nestratil. V dnešnom prípravnom zápase s rovesníkmi z Arménska strelil dva góly!

David prišiel na ihrisko na začiatku druhého polčasu a potreboval len necelých sedem minút na to, aby sa strelecky presadil. V 53. minúte si v šestnástke obhodil obrancu a ľavačkou prehodil vybiehajúceho brankára. O tri minúty neskôr ukončil skrumáž pred arménskou bránou, keď prudkou strelou prepálil všetko, čo mu stálo v ceste. Slováci v prípravnom zápase vyhrali napokon jasne 6:0.

„Veľmi rýchlo po príchode na ihrisko som dal dva góly, túžil som aj po hetriku, škoda, že ten som dnes nedosiahol. Každopádne sa veľmi teším aj z dvoch presných zásahov. Oba góly možno vyzerali naoko jednoducho, práve také situácie sú však často zároveň najťažšie. Tréner ma poslal na ihrisko s tým, že mám skórovať, čo som aj splnil. Prežívam vynikajúcu sezónu, verím, že sa nám vydarí aj ďalší prípravný zápas, pričom počas víkendu budem na diaľku držať palce chalanom z nášho staršieho dorastu, ktorí môžu získať majstrovský titul,“ povedal David Strelec.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Žan Medved v rozhovore po zápase so Sereďou.
Názory trénerov po zápase 10. kola Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava – ŠKF Sereď (3:0).
ŠK Slovan Bratislava zvíťazil nad Sereďou 3:0.

Neprehliadnite

Vladimír Weiss si pohárový duel v dobrom slova zmysle užil.
Na scéne bude pôsobiť e-športový tím ŠK Slovan.
Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.