Úvod Správy Eventy Organizačné pokyny na koncert kapely Kabát

Organizačné pokyny na koncert kapely Kabát

Kapela Kabát s hosťami vystúpi v stredu na Tehelnom poli.

V stredu 5. júna pokračuje koncertná sezóna na Tehelnom poli vystúpením kultovej českej kapely KABÁT. V rámci koncertu vystúpia aj populárne slovenské kapely Iné Kafe a Horkýže Slíže. Vstupenky sú naďalej v predaji on-line na Ticketmedia.sk.

Návštevníkov koncertu žiadame, aby venovali pozornosť nižšie uvedeným organizačným pokynom.

Otvorenie štadióna

Štadión Tehelné pole bude pre návštevníkov podujatia otvorený v deň konania podujatia, v stredu 5.6.2019, od 16:00 hod. Odporúčame divákom včasný príchod na miesto konania, aby mali možnosť zaujať svoje miesto v hľadisku pred štartom hlavného programu.

Program

18:00 Iné Kafe
19:00 Horkýže Slíže
20:20 KABÁT

Parkovanie

Odporúčame návštevníkom využiť parkovacie plochy v širšom okolí štadióna Tehelné pole a dostaviť sa na miesto konania podujatia pešou chôdzou alebo mestskou hromadnou dopravou (zastávky Nová doba, Bajkalská)

Vstup na štadión

Návštevníci podujatia sú povinní rešpektovať bezpečnostné a organizačné pokyny usporiadateľa.

Pri vstupe na štadión musí každý divák prejsť cez turniket s platnou vstupenkou a zároveň sa podrobiť bezpečnostnej prehliadke, pri ktorej budú návštevníkom odobraté všetky zakázané predmety zobrazené pred vstupom na tabuli.

Návštevníci podujatia, ktorí majú zakúpenú vstupenku na tribúnu C, B a státie 1, státie 2 vchádzajú na štadión zo strany od Kalinčiakovej ulice. Návštevníci so vstupenkou na A tribúnu, VIP a SKYBOX vchádzajú na štadión z opačnej strany z Príkopovej ulice. Navigačné tabule k tomuto vstupu budú rozmiestnené v okolí štadióna a prípadnú navigáciu poskytnú aj označení pracovníci usporiadateľskej služby.

Zakázané predmety

Zakázané je vnášať na štadión nápoje v sklenených a umelohmotných fľašiach, akékoľvek nádoby s tekutinami, vlastné jedlo, dáždniky, ostré predmety, zbrane a batožinu.

Platba iba bezhotovostne

Na štadióne Tehelné pole budú návštevníkom k dispozícii sociálne zariadenia a stánky s občerstvením. V stánkoch s občerstvením je možné platiť iba bezkontaktnou platobnou kartou alebo cash-less kartou. Cash-less kartu je možné si zakúpiť pri vstupe na štadión v pokladni pri vchode na plochu a takisto aj u označených hostesiek. Prípadné nevyužité prostriedky na karte je možné použiť na akomkoľvek ďalšom podujatí konanom na štadióne Tehelné pole alebo požiadať o ich vyplatenie pri odchode zo štadióna v pokladni Cash-less.

Kamerový systém

Štadión Tehelné pole, ako i jednotlivé sektory sú monitorované kamerovým systémom. Všetky incidenty budú kamerami zachytené a okamžite vyhodnotené bezpečnostnými zložkami na štadióne.

Zdravotnícka služba

Na mieste konania budú pripravené vozidlá záchrannej služby a zdravotníci v uniformách so zreteľným označením, pripravení pomôcť v prípade zdravotných komplikácií návštevníkov.

Foto/Video

Návštevníkom s fotoaparátom s objektívom, kamerou alebo selfie tyčou nebude umožnený vstup na podujatie alebo im budú tieto zariadenia odobraté. Organizátor nezodpovedá za takto odobraté zariadenia, ich uskladnenie, krádež a ani za akékoľvek iné škody na nich spôsobené.

Počasie

V prípade dažďa si organizátor dovoľuje požiadať divákov, aby mali k dispozícii pršiplášte, nakoľko vstup s dáždnikom je zakázaný z bezpečnostných dôvodov. Dáždniky budú odobraté pred vstupom na štadión.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
PFC Ludogorec – ŠK Slovan Bratislava 1:0
Priamy prenos z prípravného zápasu.
Belasí v nedeľu o 17:30 vyzvú Ludogorec.

Neprehliadnite

Vstupenky na zápas Slovan - Struga už v predpredaji cez APPKU.
Od dnešného dňa si môžete stiahnuť našu novú mobilnú aplikáciu.
Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.