Úvod Správy Niké liga Aj v piatok bude Tehelné pole žiť už pred zápasom

Aj v piatok bude Tehelné pole žiť už pred zápasom

V piatok sa môžete tešiť na atraktívne sprievodné aktivity.

Stalo sa tradíciou, že návšteva Tehelného poľa nie je pre fanúšika len o futbalovom zápase, ale aj o celkovom zážitku s kamarátmi či rodinou. Aj pred posledným zápasom sezóny sme pre vás pripravili sprievodné aktivity, vďaka ktorým bude žiť okolie štadióna už od popoludnia.

Na námestí štadióna bude už tradične pripravená fanzóna s viacerými aktivitami pre deti i dospelých. Hlavným bodom programu je bratislavské pokračovanie projektu FUTBAL V MESTE, ktorý ponúka možnosť zahrať si futbal pre každého, kto v piatok zavíta na Tehelné pole. Tímy v počte 3 na 3 hrajú na „street ihrisku“ zápasy v dĺžke 2x3 minúty, pričom víťaz bratislavského turnaja postúpi do celoslovenského finále. Na FUTBAL V MESTE sa môžete ešte stále registrovať tu.

Od 17:30 pre vás na námestí štadióna pripravujeme aj ďalšie aktivity ako napríklad Staropramen FUTBOX arena, fotokútik s FOTOLABOM či možnosť zakúpiť si nové klubové produkty vo fanshope. Pripomíname, že fanshop bude ako tradične otvorený aj po skončení zápasu.

Zaujímavý program ponúkne aj polčasová pauza. Najprv slávnostne otvoríme Brankársku akadémiu ŠK Slovan Bratislava a potom sa uskutoční súťaž 20-tisícový strelec, pri ktorej traja šťastní fanúšikovia majú k dispozícii 8 pokusov zo značky pokutového kopu proti tzv. Mr. Zerovi v bráne. Súťažiaci hrajú o zaujímavé finančné výhry.

Po stretnutí sa uskutočnia majstrovské oslavy, ŠK Slovan umožní fanúšikom po výzve hlásateľa vstúpiť na hraciu plochu. Viac informácií o pozápasovom programe nájdete tu.

Na námestí budú pripravené nasledovné sprievodné aktivity:

• Fanshop ŠK Slovan, kde sa budú predávať originálne domáce dresy, nové klubové oblečenie značky adidas, nová kolekcia oblečenia Slovana Bratislava, suveníry, fanúšikovské šály, pamätné mince, kniha z edície Belasé legendy o Viktorovi Tegelhoffovi, mini lopty, vrecká pre deti, ruksaky, tašky na tréning a veľa ďalšieho (fanshop bude otvorený aj po zápase do cca 22:00)

• Predaj špeciálnej kávy SLOVAN „Chuť víťazov“

• Predaj špeciálnej edície slovanistického piva z pivovaru U Ábela (odporúčame kupovať až po zápase)

• Predaj špeciálnej edície sprchového gélu SLOVAN

• Bufet s pivom Staropramen

• Fotokútik s Fotolabom s okamžitým vyvolaním fotografie

• Staropramen FUTBOX arena

• DJ a hudba

Fanshop ŠK Slovan bude otvorený aj po zápase a to až do 22:00. Najmä edíciu slovanistického piva vám odporúčame si zakúpiť až po zápase, keďže na štadión nie je možný vstup so sklenenými fľašami.

Pred zápasom sa uskutoční finále súťaž s CK FutbalTour.sk, kde budú tímy súťažiť o zájazd na futbalový zápas.

Cez prestávku je na programe oficiálne otvorenie Brankárskej akadémie ŠK Slovan a taktiež obľúbená súťaž 20-tisícový strelec, v ktorej môžete vyhrať zaujímavé finančné výhry.

Pozývame vás v piatok na Tehelné pole, vstupenky sú v predaji on-line na Ticketmedia.sk.