Úvod Správy Fortuna liga Podporte belasých v ankete Hráč mesiaca

Podporte belasých v ankete Hráč mesiaca

Belasí majú v aprílovom pokračovaní ankety trojnásobné zastúpenie.

Budú majstrovské oslavy spestrené aj udeľovaním ceny pre najlepšieho Hráča mesiaca? Prispieť k tomu môžete aj vy svojimi fanúšikovskými hlasmi. V ankete Hráč mesiaca Fortuna ligy za mesiac apríl sa o vaše hlasy uchádzajú Marin Ljubičič, Moha a Andraž Šporar.

Hlasovať môžete tu: https://hracmesiaca.zoznam.sk/

Marin Ljubičič nevynechal počas apríla na ihrisku jedinú minútu a dvakrát sa strelecky presadil. V domácom súboji s Michalovcami uzavrel po nezištnej prihrávke Aleksandara Čavriča na konečných 4:1 a o týždeň neskôr v Žiline peknou strelou do ľavého horného rohu spečatil náš triumf 3:0, čím sme si zaistili majstrovskú definitívu. Marin patrí na svojom poste počas celej sezóny k elite Fortuna ligy a má veľkú šancu zvíťaziť v aprílovom pokračovaní ankety pre najlepšieho hráča mesiaca.

Moha exceloval najmä v Žiline, kde ešte v prvom polčase dvomi gólmi nasmeroval belasých za majstrovskou definitívou. Najmä druhý presný zásah, pri ktorom kľučkou posadil obrancu na ihrisko a strelou pod brvno takmer roztrhol sieť, patrí medzi nezabudnuteľné. Celkom sa Moha v apríli strelecky presadil trikrát a pridal ešte nezištnú asistenciu Dejanovi Dražičovi v domácom stretnutí s Ružomberkom.

Andraž Šporar naďalej potvrdzuje vizitku elitného kanoniera a opäť ukázal, že góly vie nielen strieľať, ale dokáže ich aj pripraviť peknou asistenciou. V Žiline takto dvakrát nezištne prihral Mohovi, ktorý Andražove asistencie pretavil na dva góly. O týždeň neskôr Andraž dvakrát skóroval v domácom zápase s Ružomberkom a ešte zvýšil svoj výrazný náskok na čele tabuľky strelcov.

Hlasovať za našich hráčov môžete na https://hracmesiaca.zoznam.sk/ a to do stredy 15. mája.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 6. kola skupinovej fázy Európskej ligy ŠK Slovan Bratislava – SC Braga.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

Kniha i dokument si môžete zakúpiť vo fanshope ŠK Slovan alebo online.
Viaceré novinky z kolekcie ŠK Slovan nájdete vo fanshope ŠK Slovan na námestí Tehelného poľa.
Názory trénerov po zápase 17. kola Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina (0:0).

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.