Úvod Správy Fortuna liga Podporte belasých v ankete Hráč mesiaca

Podporte belasých v ankete Hráč mesiaca

Belasí majú v aprílovom pokračovaní ankety trojnásobné zastúpenie.

Budú majstrovské oslavy spestrené aj udeľovaním ceny pre najlepšieho Hráča mesiaca? Prispieť k tomu môžete aj vy svojimi fanúšikovskými hlasmi. V ankete Hráč mesiaca Fortuna ligy za mesiac apríl sa o vaše hlasy uchádzajú Marin Ljubičič, Moha a Andraž Šporar.

Hlasovať môžete tu: https://hracmesiaca.zoznam.sk/

Marin Ljubičič nevynechal počas apríla na ihrisku jedinú minútu a dvakrát sa strelecky presadil. V domácom súboji s Michalovcami uzavrel po nezištnej prihrávke Aleksandara Čavriča na konečných 4:1 a o týždeň neskôr v Žiline peknou strelou do ľavého horného rohu spečatil náš triumf 3:0, čím sme si zaistili majstrovskú definitívu. Marin patrí na svojom poste počas celej sezóny k elite Fortuna ligy a má veľkú šancu zvíťaziť v aprílovom pokračovaní ankety pre najlepšieho hráča mesiaca.

Moha exceloval najmä v Žiline, kde ešte v prvom polčase dvomi gólmi nasmeroval belasých za majstrovskou definitívou. Najmä druhý presný zásah, pri ktorom kľučkou posadil obrancu na ihrisko a strelou pod brvno takmer roztrhol sieť, patrí medzi nezabudnuteľné. Celkom sa Moha v apríli strelecky presadil trikrát a pridal ešte nezištnú asistenciu Dejanovi Dražičovi v domácom stretnutí s Ružomberkom.

Andraž Šporar naďalej potvrdzuje vizitku elitného kanoniera a opäť ukázal, že góly vie nielen strieľať, ale dokáže ich aj pripraviť peknou asistenciou. V Žiline takto dvakrát nezištne prihral Mohovi, ktorý Andražove asistencie pretavil na dva góly. O týždeň neskôr Andraž dvakrát skóroval v domácom zápase s Ružomberkom a ešte zvýšil svoj výrazný náskok na čele tabuľky strelcov.

Hlasovať za našich hráčov môžete na https://hracmesiaca.zoznam.sk/ a to do stredy 15. mája.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Myenty Abena v rozhovore po zápase s Hartbergom.
Hodnotenie Martina Ševelu po prípravnom zápase ŠK Slovan Bratislava – TSV Hartberg (4:0).
ŠK Slovan v prípravnom zápase zvíťazil nad rakúskym tímom TSV Hartberg 4:0.

Neprehliadnite

Zápas 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov s FK Sutjeska Nikšič odohráme v stredu 10. júla o 20:15.
V novej sezóne bude nastupovať na domácich zápasoch na Tehelnom poli v bielych bielych dresoch s belasým lemom, zlatými doplnkami a novým logom „bieli jastrabi“.
ŠK Slovan vstúpi do sezóny 2019/2020 v nových dresoch.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.