Úvod Správy Juniori Juniorka v piatok podvečer na Pasienkoch

Juniorka v piatok podvečer na Pasienkoch

Juniori si v piatok predohrajú duel s Ivankou pri Dunaji.

Naša juniorka si v piatok predohrá zápas 26. kola III. ligy Bratislava, v ktorom sa stretne s Ivankou pri Dunaji. Úvodný výkop je o 17:30 na hlavnej hracej ploche štadióna Pasienky.

Stretáva sa líder súťaže s trinástym tímom priebežného poradia. Náskok belasých na druhú Raču sa dočasne zmenšil na deväť bodov, avšak len z dôvodu, že duel posledného kola proti Rovinke bol z dôvodu nespôsobilého terénu odložený a slovanisti si ho dohrajú v stredu 15. mája. Belasí tak oproti Rači majú zápas k dobru. 

V Ivanke pri Dunaji utrpeli naši juniori jednu z troch bodových strát v tejto sezóne, keď na jeseň remizovali 1:1. Strelecky sa vtedy presadil Marin Ljubičič.

„Naším zámerom je natiahnuť víťaznú šnúru a získať ďalšie tri body. Radi by sme čo najskôr spečatili postup do druhej ligy. Počas týždňa sme sa v rámci tréningového procesu pripravovali na najbližšieho súpera. Chceme nielen zvíťaziť, ale zároveň naďalej zlepšovať herný prejav a odstraňovať nedostatky,“ povedal tréner juniorky Ján Kozák ml.

Duel ŠK Slovan Bratislava juniori – FK Slovan Ivanka pri Dunaji sa začína v piatok 10. mája o 17:30 na hlavnej hracej ploche štadióna Pasienky.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Lukáš Pauschek oslávil 31. narodeniny víťazstvom a ´takmer-gólom´.
Názory trénerov po zápase 17. kola Niké ligy FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava (0:6).
FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava 0:6.

Neprehliadnite

Ideálny vianočný darček pre každého slovanistu.
ŠK Slovan Bratislava – MFK Skalica 1:0.
ŠK Slovan Bratislava – LOSC Lille 1:1.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.