Úvod Správy Fanúšikovia Aj vaše dieťa môže vyvádzať hráčov na oslavách storočnice!

Aj vaše dieťa môže vyvádzať hráčov na oslavách storočnice!

Ponúkame jedinečnú možnosť pre všetkých fanúšikov Slovana, ktorí majú doma malé deti.

Vyvádzanie hráčov malými futbalistami, resp. futbalistkami patrí medzi tradičné súčasti každého súťažného zápasu. Rovnako to bude aj na najbližšom domácom zápase, v ktorom 11. mája v rámci osláv 100 rokov založenia klubu privítame MŠK Žilina.

Hráčov zväčša vyvádzajú mládežníci ŠK Slovan, v prípade tohto špeciálneho zápasu sme sa však rozhodli urobiť výnimku. Možnosť vyvádzať hráčov ponúkame pre všetkých priaznivcov ŠK Slovan, ktorí sa chystajú na tento zápas a majú doma deti vo veku od 6 do 10 rokov.

Rodičia môžu svoje deti nahlasovať mailom na fanusik@skslovan.com. V maile je potrebné uviesť meno a priezvisko dieťaťa, vek dieťaťa (prosíme rešpektovať rozmedzie od 6 do 10 rokov), veľkosť dresu pre dieťa a telefonický kontakt zodpovednej osoby.

Prvých 23 nahlásených detí bude súčasťou nástupu na zápas – jedenásť detí bude vyvádzať hráčov Slovana, ďalších jedenásť hráčov Žiliny a jedno dieťa bude sprievodom pre hlavného rozhodcu. Rozhoduje jednoduchý princíp – kto sa prv prihlási, ten bude súčasťou slávnostného nástupu pri príležitosti storočnice najúspešnejšieho slovenského klubu.

Vstupenky na zápas ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina si môžete zakúpiť on-line na Ticketmedia.sk alebo na predajných miestach spoločnosti Ticketmedia.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Stiahnite si a prečítajte si bulletin k dnešnému zápasu so Sereďou.
Slovanisti dnes o 19:00 privítajú Sereď.
Dominik Greif o rozlúčke Róberta Vitteka i poslednom zápase sezóny.

Neprehliadnite

Vychutnajte si parádne AFTERMOVIE z osláv storočnice nášho Slovana a víťazstva 6:2 nad Žilinou.
Vydražte si dres svojho obľúbeného hráča a pomôžte tým, ktorí to najviac potrebujú.
S hrdosťou vám predstavujeme našu novú klubovú hymnu "NA TEHELNOM POLI", ktorá sa bude spievať pred každým domácim zápasom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.