Úvod Správy Juniori Juniorka už v stredu na Pasienkoch

Juniorka už v stredu na Pasienkoch

Juniori odohrajú duel s Dunajskou Lužnou už v stredu.

Počas štátneho sviatku sa v stredu 1. mája odohrá celé 24. kolo III. ligy Bratislava. Naši juniori sa opäť predstavia v domácom prostredí, keď privítajú Dunajskú Lužnú. Úvodný výkop je o 17:30 na hlavnej hracej ploche štadióna Pasienky.

Stretáva sa líder súťaže s aktuálne deviatym tímom ligovej tabuľky. Belasí sú v domácom prostredí v prebiehajúcej sezóne stopercentní a radi by pokračovali vo výbornej bilancii. Na prvom mieste majú na druhú Raču 12-bodový náskok, takže zajtra môžu urobiť ďalší dôležitý krok v ceste za postupom do II. ligy.

Zverenci Jána Kozáka ml. však nemôžu poľaviť v koncentrácii. Narazia na jedného z trojice súperov, ktorí im v tejto sezóne vzali body za nerozhodné výsledky. V prvom tohtosezónnom meraní síl naši juniori remizovali v Dunajskej Lužnej v divokom zápase 3:3. Za belasých vtedy hetrik strelil Boris Cmiljanič.

V kádri Dunajskej Lužnej pôsobia viacerí hráči, ktorí v minulosti nosili belasý dres – Milan Valašik, Michal Goga, Filip Molnár, František Lády či Martin Reisel. Trénerom je Karol Brezík, ktorý v minulosti viedol náš starší dorast a v sezóne 2013/14 s ním získal majstrovský titul.

Úvodný výkop duelu ŠK Slovan Bratislava juniori – OFK Dunajská Lužná je v stredu 1. mája o 17:30 na hlavnej hracej ploche štadióna Pasienky.

Slovan TV
Aktuálne novinky
FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava 0:6.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Belasí sa v sobotu o 15:00 predstavia v Podbrezovej.

Neprehliadnite

Ideálny vianočný darček pre každého slovanistu.
ŠK Slovan Bratislava – MFK Skalica 1:0.
ŠK Slovan Bratislava – LOSC Lille 1:1.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.