Úvod Správy Fortuna liga Organizačné pokyny na zápas s Ružomberkom

Organizačné pokyny na zápas s Ružomberkom

Prinášame všetky dôležité informácie pre našich fanúšikov.

V nedeľu o 15:00 je na programe ligový duel medzi Slovanom Bratislava a Ružomberkom, ktorý sa uskutoční na Tehelnom poli. Pre fanúšikov prinášame súhrn najpodstatnejších informácií v súvislosti so zápasom.

Predaj vstupeniek

Vstupenky si môžete zakúpiť nepretržite on-line na Ticketmedia.sk. Rovnako sa vstupenky budú predávať v deň zápasu od 13:30 v priestoroch cash-lessu na námestí štadióna (od Bajkalskej a Kalinčiakovej ulice).

Otvorenie štadióna

Štadión Tehelné pole sa otvára o 13:30. Fanúšikom odporúčame, aby si príchod nenechali na poslednú chvíľu a prišli s dostatočným časovým predstihom, keďže všetci návštevníci sa budú musieť podrobiť bezpečnostnej prehliadke.

Upozorňujeme, že vstup na štadión je jednorazový. Nie je možné opustiť štadión a vrátiť sa späť, vstupenka v tej chvíli automaticky stráca platnosť.

Navigácia

Fanúšikov žiadame, aby sa pri príchode k bránam riadili podľa schodišťa a vstupu (gate) vyznačeného na svojej vstupenke. Upozorňujeme, že na štadión sa dostanete jedine cez konkrétny gate, ktorý je vyznačený na vašej vstupenke.

Bezpečnostné pokyny

Všetci účastníci podujatia sú povinní riadiť sa Organizačno-návštevným poriadkom športového podujatia na štadióne Tehelné pole.

Aj vzhľadom na podmienečné uzatvorenie C-sektora od DK SFZ fanúšikov vyzývame, aby sa zdržali nešportových prejavov. Je naším spoločným záujmom, aby bol C-sektor otvorený počas celej jarnej časti.

Upozorňujeme, že vo všetkých priestoroch štadióna je zakázané fajčiť. 

Bezhotovostné platby v bufetoch

V záujme zrýchlenia obsluhy v bufetoch je na Tehelnom poli zavedený bezhotovostný spôsob platieb v bufetoch. Zaplatiť budete môcť svojou bankomatovou kartou alebo cash-less kartou. Viac informácií nájdete tu

Parkovanie a doprava

Na štadióne nie je možné parkovanie. Najbližšie parkovisko je v OC Polus (5 minút chôdze od štadióna). Fanúšikom odporúčame využiť linky MHD. Najbližšie zastávky sú Nová doba (linky 2, 4, 53, 75 a 98), prípadne Bajkalská (39, 53, 61, 63, 74, 75, 78, 98, 204, 205).

Sprievodný program

Už od 13:30 sa začína sprievodný program na námestí štadióna, všetky aktivity v rámci programu nájdete tu.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave nastúpia belasí proti Seredi?
Slovanisti sa v sobotu o 19:00 stretnú v Myjave so Sereďou.
Dôležitá informácia pre fanúšikov cestujúcich na zápas ŠKF Sereď – ŠK Slovan.

Neprehliadnite

V nedeľu 15. septembra o 18:00 h sa odohrá na Tehelnom poli najväčšie slovenské derby so Spartakom Trnava.
Súperom belasých bude grécky majster PAOK Solún.
Hodnotenie trénera Jána Kozáka ml. po zápase Dundalk FC – ŠK Slovan Bratislava (1:3).

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.