Úvod Správy Vstupenky Majstrovské oslavy pokračujú na Tehelnom poli, vstupenky v predaji

Majstrovské oslavy pokračujú na Tehelnom poli, vstupenky v predaji

Vstupenky na zápas s Ružomberkom si zakúpite on-line na Ticketmedia.sk.

Belasí už majú istý zisk majstrovského titulu, čaká ich však ešte záverečných šesť zápasov sezóny. Tie sa budú niesť v majstrovskom štýle a zároveň s ambíciou dosiahnuť jedinečný zápis, ktorým by bolo absolvovanie celej sezóny bez jedinej prehry.

Naším najbližším súperom je Ružomberok, ktorý privítame v nedeľu 21. apríla o 15:00 na novom Tehelnom poli. Bude to súboj jediných tímov, ktoré na jar ešte neprehrali. Belasí majú z jarných zápasov stopercentnú bodovú bilanciu a produktívnu ofenzívu, strelili už 20 gólov. Ružomberok naopak stavia na pevnej defenzíve a brankárovi Macíkovi, ktorý na jar inkasoval len dva góly a v tejto sezóne má na konte desať čistých kont.

Proti Ružomberku sa nám v Bratislave darí, ťahali sme s ním sedemzápasovú domácu víťaznú sériu, ktorá trvala od leta 2014. Skončila sa v novembri minulého roka, keď sme s „Ružou“ remizovali 1:1, náš gól strelil Dávid Holman. V prvom tohtosezónnom meraní síl sme na Liptove zvíťazili 2:0, strelecky sa presadili Mitch Apau a Andraž Šporar.

Belasí sú istými majstrami, majú však pred sebou ďalšie mini-ciele, medzi ktorými je odohrať sezónu bez prehry, získať čo najviac víťazstiev, pomôcť Andražovi Šporarovi k prekonaniu streleckého rekordu a taktiež urobiť z Dominika Greifa brankára s najvyšším počtom čistých kont. Ružomberok má taktiež o čo hrať, na štvrtom mieste stráca na pohárové priečky len štyri body.

V nedeľu môžeme na Tehelnom poli pokračovať v majstrovských oslavách, takže veríme, že si nenecháte ujsť najbližší duel a podporíte belasých aj v tomto zápase.

Pripravujeme aj sprievodný program na námestí štadióna, tešiť sa môžete na viacero aktivít i fanshop ŠK Slovan. Detaily ohľadom sprievodného programu zverejníme v priebehu piatka. 

Vstupenky od 8 eur v predaji on-line na https://ticketmedia.sk/event/100

Slovan TV
Aktuálne novinky
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.
Kedy a s kým v 10. – 13. kole Fortuna ligy?

Neprehliadnite

Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.