Úvod Správy Fortuna liga Podporte belasých v ankete Hráč mesiaca

Podporte belasých v ankete Hráč mesiaca

Piati hráči Slovana Bratislava ašpirujú na ocenenie pre Hráča mesiaca Fortuna ligy.

Úvod jarnej časti priniesol vo Fortuna lige dominanciu belasých, ktorí vyhrali všetky súťažné zápasy v roku 2019 a rázne kráčajú za ziskom titulu. Niet preto divu, že slovanisti majú spomedzi fortunaligových klubov najvýraznejšie zastúpenie v ankete Hráč mesiaca Fortuna ligy za február a marec. O vaše hlasy sa uchádzajú Vasil Božikov, Jurij Medveděv, Marin Ljubičič, Moha a Andraž Šporar.

Hlasovať za našich hráčov môžete tu: https://hracmesiaca.zoznam.sk/

Vasil Božikov aj v úvode jarnej časti preukázal, prečo je stálicou našej defenzívy. Nevynechal ani jedinú minútu a prezentoval sa stabilnými výkonmi. Vydarené obdobie korunoval aj svojím premiérovým reprezentačným gólom za Bulharsko v kvalifikácii MS 2020.

Jurij Medveděv si v prvom jarnom zápase v Dunajskej Strede pripísal prvý súťažný štart v belasom, keď vystriedal zraneného Mitcha Apaua. Český obranca s kazašskými koreňmi sa skvele chopil svojej šance, predvádza spoľahlivé výkony a trikrát sa dostal do najlepšej zostavy kola.

Marin Ljubičič je platný nielen v strede poľa, kde zastavuje útoky protivníka a zakladá naše akcie, ale aj priamo v šestnástke súpera. Skúsený stredopoliar strelil vo februári a marci dva víťazné góly, keď sa hlavičkou presadil v Senici a potom aj v zápase so Sereďou. Patrí k najhorúcejším ašpirantom na víťazstvo v ankete Hráč mesiaca.

Moha určite nezabudne na prvý súťažný duel belasých na novom Tehelnom poli. Dvomi lahôdkovými asistenciami totiž pripravil oba zásahy pre Andraža Šporara a významne sa tak podieľal na našom víťazstve. Zároveň sa strelecky presadil v Senici, kde skóroval už v 38. sekunde duelu.

Andraž Šporar aj v úvode jari potvrdzoval svoju streleckú formu. V prvých troch jarných dueloch bol práve Andraž jediným úspešným strelcom Slovana, keď skóroval štyrikrát! Následne sa ešte presadil proti Seredi a taktiež v domácom zápase s Dunajskou Stredou. Šesť gólov z úvodu jari stavia najlepšieho ligového strelca medzi vážnych kandidátov na víťazstvo v ankete o najlepšieho hráča mesiaca.

Pripomíname, že za našich hráčov môžete hlasovať do 17. apríla: https://hracmesiaca.zoznam.sk/

Slovan TV
Aktuálne novinky
Vstupenky na slávnostný ceremoniál a zápas Slovan - Žilina už v predaji.
Ibrahim Rabiu odohral proti Ružomberku výborný zápas a zaslúžene si vychutnal potlesk z tribún.
Dejan Dražič po krásnej akcii „zaklincoval“ dnešné víťazstvo belasých.

Neprehliadnite

Vstupenky na slávnostný ceremoniál a zápas Slovan - Žilina už v predaji.
Vychutnajte si majstrovské oslavy prostredníctvom Slovan TV.
Slovan TV sa pre všetkých fanúšikov rozhodla spustiť novú reláciu s názvom "Profil hráča" v ktorej sa dozviete zákulisné informácie o našich futbalistoch.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.