Úvod Správy Vstupenky Vstupenky do Žiliny v predaji od štvrtka

Vstupenky do Žiliny v predaji od štvrtka

Belasí môžu v Žiline rozhodnúť o zisku majstrovského titulu.

Vždy vybičovaný zápas so Žilinou bude mať teraz ešte väčší, špeciálny náboj. Belasí totiž môžu priamo na ihrisku tradičného rivala definitívne rozhodnúť o zisku majstrovského titulu! Stane sa tak v prípade nášho víťazstva, resp. aj remízy (ak DAC nevyhrá v sobotu so Sereďou). Úvodný výkop zápasu je v nedeľu o 15:00.

ŠK Slovan vyžiadal pre fanúšikov plnú kapacitu vstupeniek do sektora hostí. Od žilinského klubu máme pre našich fanúšikov k dispozícii 550 vstupeniek.

Predaj vstupeniek bude prebiehať v pokladnici č. 2 štadióna Pasienky (od OC Polus) v nasledovných časoch:

Štvrtok 11. apríla od 15:00 do 19:00

Piatok 12. apríla od 15:00 do 19:00

Sobota 13. apríla od 10:00 do 13:00

 

Cena vstupenky bola organizátorom zápasu stanovená na 7 eur. Vzhľadom na to, že už teraz registrujeme vysoký záujem fanúšikov o vstupenky do Žiliny, odporúčame vám, aby ste si ich kúpu nenechali na poslednú chvíľu.

Mimobratislavskí fanúšikovia si môžu vstupenky rezervovať mailom na fanusik@skslovan.com, a to do štvrtka 15:00. Vstupenky si následne budú môcť vyzdvihnúť pred zápasom, zdôrazňujeme, že toto platí len pre mimobratislavských fanúšikov.

Zápas bol vyhlásený za rizikový. Vstupenky sa preto budú predávať na meno a priezvisko, pričom jeden fanúšik si môže zakúpiť aj viac vstupeniek, ku každej však musí uviesť meno a priezvisko jej držiteľa. Upozorňujeme, že organizátor bude pred vstupom na štadión kontrolovať súlad mena a priezviska na vstupenke s dokladom totožnosti.

Do Žiliny sa chystajú aj fanúšikovské zoskupenia. Fanklub Slovanista organizuje autobusový výjazd, Ultras Slovan zase spoločný autovýjazd fanúšikov. Veríme, že v Žiline zaplníte náš sektor a podporíte hráčov v ceste za majstrovskou definitívou.

SPOLU SME SLOVAN!

Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan Bratislava prehral v Kuopiu po penaltovom rozstrele.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.