Úvod Správy Tehelné pole V nedeľu v predaji aj špeciálna káva CHUŤ VÍŤAZOV

V nedeľu v predaji aj špeciálna káva CHUŤ VÍŤAZOV

Na Tehelnom poli si vo fanshope zakúpite aj špeciálnu edíciu slovanistickej kávy.

Pred i po zápase s Michalovcami sa opäť môžete tešiť na fanshop ŠK Slovan Bratislava, umiestnený na námestí štadióna Tehelné pole (od ulíc Kalinčiakova a Bajkalská). Vo fanshope budú pripravené zaujímavé klubové produkty vrátane špeciálnej edície slovanistickej kávy. Viete si predstaviť, že váš deň sa začne vďaka tejto chutnej káve so Slovanom?

Vďaka špeciálnej edícii kávy to nemusí byť len predstava, ale môže to byť vaša každodenná realita.

„Ako sme už viackrát spomínali, pre fanúšikov pripravujeme nový fanshop v zázemí štadióna Tehelné pole. Kým nebude fanshop plne dokončený, chceme fanúšikom na domácich zápasoch ponúkať dočasný predaj klubových produktov na námestí štadióna. Fanshop bude otvorený aj na najbližšom zápase s Michalovcami, a to od 13:30 až do 18:00, čiže aj po skončení stretnutia,“ vyhlásil marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Vo fanshope si budete môcť zakúpiť aj špeciálnu edíciu slovanistickej kávy CHUŤ VÍŤAZOV. „Káva je špecifická tým, že pochádza od domáceho výrobcu a praží sa priamo na Slovensku. Zástupcovia klubu boli osobne v pražiarni, aby si otestovali chuť kávy. Káva je 100 % Arabica, fanúšik má na výber zrnkovú alebo už namletú kávu. Je naozaj chutná a milovníci kávy si na nej skutočne pochutnajú,“ doplnil Tomáš Straka. Cena špeciálnej slovanistickej kávy je 10,90 eur.

Káva má aj svoj vlastný príbeh, ktorý si prečítate na obale. Hmotnosť jedného balenia je 250 gramov.

Vo fanshope ŠK Slovan na námestí štadióna si budete môcť zakúpiť okrem kávy aj originálne dresy, nové klubové oblečenie značky adidas, suveníry, fanúšikovské šály, pamätné mince, knihu z edície Belasé legendy o Viktorovi Tegelhoffovi, klubový magazín, mini lopty, vrecká pre deti, ruksaky, tašky na tréning a veľa ďalšieho. Na zápase s Dunajskou Stredou ste vypredali špeciálnu edíciu slovanistického piva, klub však počas týždňa doobjednal ďalšie pivo, ktoré sa tak bude predávať aj na súboji s Michalovcami.

Tešíme sa na Vás.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Filip Lichý a Žan Medved si v súboji s Trenčínom pripísali súťažné debuty v belasom.
Belasí sa v predposlednom kole základnej časti predstavia v Nitre.
Belasí sú už istými víťazmi základnej časti a do nadstavby o titul pôjdu z prvého miesta.

Neprehliadnite

Súčasťou najúspešnejšieho slovenského klubu sa stal účastník majstrovstiev sveta 2010 i majstrovstiev Európy 2016 a rodený Bratislavčan Vladimír Weiss ml. Vlado vitaj na Tehelnom poli 💙⚽️
Pokladňa sa nachádza hneď za B-tribúnou od Bajkalskej ulice.
Dnes sa v priestoroch Tehelného poľa uskutočnila tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.