Úvod Správy Niké liga Pre fanúšikov pripravené viaceré zaujímavé aktivity

Pre fanúšikov pripravené viaceré zaujímavé aktivity

Na čo sa môžete tešiť pred zápasom s Dunajskou Stredou?

Nedeľa bude v Bratislave opäť futbalovým sviatkom. Na Tehelnom poli sa stretnú dvaja tradiční rivali, ktorí si nikdy nič nedarujú. Pred zápasom ŠK Slovan Bratislava – FC DAC Dunajská Streda, ktorý má výkop v nedeľu o 15:00, sa môžete tešiť na viacero marketingových aktivít. Na dnešnej tlačovej konferencii ich prezentoval marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

„Z pohľadu celého klubu nás čaká významný zápas, preto sme pripravili rôzne aktivity pre fanúšikov. Od stredy približne od 10:00 spúšťame predaj samostatných vstupeniek na zápas s Dunajskou Stredou. Predaj bude prebiehať štandardne on-line cez nášho ticketingového partnera Ticketmedia.sk. Fanúšikov opäť vyzývame, aby si vstupenky kupovali len cez nášho ticketingového partnera a aby sa vyhli sprostredkovateľom, pri ktorých nevieme garantovať platnosť vstupeniek,“ vyhlásil Tomáš Straka. Priaznivcov upozorňujeme, aby sa vyhli napríklad portálu Viagogo, ktorý bez nášho vedomia predáva vstupenky za nadhodnotené ceny, pričom v takom prípade nevieme fanúšikom garantovať platnosť vstupenky.

„Stále prebieha aj predaj balíkových vstupeniek na zápasy s Dunajskou Stredou a Michalovcami, pri ich kúpe získate ako benefit šál Spolu sme Slovan a klubový magazín priamo do schránky. Máme predaných viac než 6000 miest, dnes ťažko môžeme povedať, či duel s DAC bude vypredaný. Boli by sme veľmi radi, ak by to tak bolo, ale rovnako si budeme vážiť aj každú päťcifernú návštevu. Pozitívom je určite aj fakt, že na zápas s Michalovcami príde na základe predaja balíkových vstupeniek minimálne 6000 fanúšikov, čo je vzhľadom na to, že sa hrá o necelé dva týždne, dobré číslo,“ vyhlásil marketingový riaditeľ klubu.

Novinkou je otvorený tréning nášho mužstva, ktorý sa uskutoční vo štvrtok o 17:30 na novom Tehelnom poli a bude spojený aj s autogramiádou. „Tréning bude zaujímavý z toho pohľadu, že budete môcť vidieť hráčov v plnom tréningovom nasadení a čerešničkou na torte bude autogramiáda celého mužstva. Hráči sa už tešia, sú pripravení odovzdať podpis každému fanúšikovi. Na tréning vás srdečne pozývame.“

Sprievodné aktivity sa uskutočnia aj v deň zápasu. Už od 13:00 to bude žiť na námestí štadióna. „Na námestí štadióna sa uskutoční krst novej publikácie z edície Belasé legendy o vynikajúcom hráčovi Viktorovi Tegelhoffovi. Rovnako budú na námestí pripravené dva stánky s fanshopom a suvenírmi. Pre fanúšikov sme pripravili edíciu troch slovanistických pív – Kráľ Bratislavy, Tehelné pole a Slovan. Sú to remeselné pivá APA, Session IPA a Pilsen ALE. Taktiež sa budú predávať pamätné mince, o ktoré bol na otváracom zápase obrovský záujem. Pred zápasom i cez prestávku budú pre fanúšikov pripravené súťaže na hlavnej hracej ploche,“ hovorí Tomáš Straka.

„Fanúšikov chceme upozorniť, že plató štadióna tentoraz z dôvodu otvorenia sektoru hostí nebude voľne priechodné, takže ich prosíme, aby sa riadili schodiskom a vstupom vyznačeným na vstupenku. V bufetoch bude možné platiť opäť len bezhotovostne, buď platobnou kartou alebo cash-less kartou. Všetci si želáme, aby zápas prebehol v skvelej športovej atmosfére. V tomto smere chcem zdôrazniť, že máme od DK SFZ podmienku na uzavretie C-tribúny, takže verím, že fanúšikovia sa k tejto skutočnosti postavia správne, budú športovo podporovať svoj tím a nedovolia, aby podmienka prerástla do skutočného zatvorenia C-sektora,“ uzavrel Tomáš Straka.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po prvom zápase 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2024/25 ŠK Slovan Bratislava – FC Struga (4:2).
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Neprehliadnite

Druhý zápas na Tehelnom poli pre Roba = druhý gól.
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.