Úvod Správy Fanúšikovia Zažite naživo tréning belasých na novom Tehelnom poli

Zažite naživo tréning belasých na novom Tehelnom poli

Štvrtkový tréning nášho prvého tímu bude otvorený pre verejnosť.

Chcete vidieť, ako prebieha tréningová jednotka v tejto sezóne nezdolaného klubu?

Chcete získať podpis Mohu, Greifa, Ljubičiča či Šporara?

Chcete si opäť pozrieť nové Tehelné pole?

Pokiaľ ste minimálne na jednu otázku odpovedali ÁNO, urobte si voľno na štvrtkový podvečer. Tréning prvého tímu ŠK Slovan Bratislava na novom Tehelnom poli bude otvorený pre verejnosť!

Máte jedinečnú šancu pozrieť si, ako sa naši hráči počas týždňa pripravujú na zápas, aké cvičenia im ordinuje realizačný tím pod vedením Martina Ševelu a ako vlastne prebieha tréning lídra Fortuna ligy.

Otvorený tréning sa začína vo štvrtok 28. marca o 17:30 na novom Tehelnom poli, pre fanúšikov bude otvorená tribúna A (hlavná tribúna). Priamo z tribúny zídu fanúšikovia po tréningu na ihrisko, kde sa uskutoční autogramiáda celého tímu. Tí, ktorí budú smädní alebo hladní, sa budú môcť občerstviť v bufete, ktorý bude otvorený v priestoroch A-tribúny.

„Otvorené tréningy sú bežne zaužívané v zahraničí, a aj my sme sa už dlhšie pohrávali s myšlienkou umožniť fanúšikom nahliadnuť do toho, čo je bežne verejnosti skryté, čiže príprave tímu počas týždňa. Fanúšik vidí výkon tímu v majstrovskom zápase, ale bežne nemá priestor vidieť, čo všetko sa skrýva za prípravou a celotýždennou drinou. Preto našim priaznivcom ponúkame jedinečnú možnosť, a jeden z posledných tréningov pred šlágrom s Dunajskou Stredou si budú môcť naživo pozrieť z tribún nového Tehelného poľa. Veríme, že fanúšikovia si nenechajú ujsť túto príležitosť a podporia našich hráčov ešte pred dôležitým zápasom s Dunajskou Stredou. Okrem otvoreného tréningu sa naši priaznivci môžu tešiť aj na autogramiádu hráčov, kde sa môžu stretnúť a porozprávať s futbalistami, ktorých bežne vídajú len z tribúny. Tešíme sa na vás,“ povedal marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Stiahnite si a prečítajte si bulletin k dnešnému zápasu so Sereďou.
Slovanisti dnes o 19:00 privítajú Sereď.
Dominik Greif o rozlúčke Róberta Vitteka i poslednom zápase sezóny.

Neprehliadnite

Vychutnajte si parádne AFTERMOVIE z osláv storočnice nášho Slovana a víťazstva 6:2 nad Žilinou.
Vydražte si dres svojho obľúbeného hráča a pomôžte tým, ktorí to najviac potrebujú.
S hrdosťou vám predstavujeme našu novú klubovú hymnu "NA TEHELNOM POLI", ktorá sa bude spievať pred každým domácim zápasom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.