Úvod Správy Reprezentácia Belasí v reprezentačných dresoch

Belasí v reprezentačných dresoch

Svoje krajiny reprezentovali Vasil Božikov i David Strelec.

Po Andražovi Šporarovi sa už do akcie počas marcového asociačného termínu zapojili aj ďalší naši reprezentanti. Za Bulharsko nastúpil náš kapitán Vasil Božikov, za slovenskú reprezentáciu do 21 rokov David Strelec.

Vasil bol už ako tradične v základnej zostave Bulharska, v reprezentácii však často hráva na poste pravého stopéra a inak tomu nebolo ani v piatkovom zápase s Čiernou Horou. Bulhari sa dlho trápili, prehrávali 0:1 a na 1:1 vyrovnali až z pokutového kopu v závere stretnutia. Náš kapitán odohral celých 90 minút.

David Strelec nastúpil v prípravnom zápase Slovensko „21“ – Grécko „21“ v 62. minúte a podieľal sa na slovenskom víťazstve 4:3. Pre Davida, ktorý má stále len 17 rokov, to bol už druhý štart v slovenskej reprezentačnej „21-ke,“ a podobne ako v prvom štarte sa aj teraz radoval zo slovenského víťazstva.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Vladimír Weiss ml. po operácii individuálne trénuje.
Hlasovať môžete do stredy 1. apríla.
Vernon de Marco pozdravil našich fanúšikov.

Neprehliadnite

V internetovom hlasovaní fanúšikovia rozhodli, že najkrajším gólom od otvorenia nového Tehelného poľa bol gól MOHU v zápase skupinovej fázy Európskej ligy Slovan - Beşiktaş 4:2. Hlasovanie prebiehalo v priebehu minulého týždňa na Facebooku.
Vychutnajte si najkrajšie góly na novom Tehelnom poli.
Futbalový štadión na Tehelnom poli bol nominovaný na ďalšie prestížne ocenenie.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.