Úvod Správy Juniori Juniorka odohrá domáce zápasy na Pasienkoch

Juniorka odohrá domáce zápasy na Pasienkoch

Naši juniori budú domáce zápasy hrávať na hlavnej hracej ploche štadióna Pasienky.

Počas asociačného termínu má naše A-mužstvo zápasovú prestávku, v akcii však budú juniori Slovana Bratislava, ktorí bojujú o postup do druhej ligy. Belasí v nedeľu o 10:30 vyzvú Devínsku Novú Ves. Fanúšikov upozorňujeme, že tento zápas a rovnako ďalšie jarné duely odohrá juniorka už na hlavnej hracej ploche štadióna Pasienky.

Cena vstupenky na zápasy juniorky je 2 eurá. Držitelia permanentiek majú vstup na domáce zápasy juniorky zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky. 

V nedeľu nás čaká súboj prvého s piatym. Belasí ako lídri súťaže privítajú piatu Devínsku Novú Ves, medzi súpermi je pätnásťbodový rozdiel. Zverenci Jána Kozáka ml. stratili v priebehu sezóny body len dvakrát a v nedeľu by radi dosiahli ďalšie víťazstvo. „Počas týždňa sme štandardne trénovali, špeciálne sme si ukázali niektoré obranné situácie, pretože v poslednom zápase s Račou mal súper až príliš veľa šancí. Tešíme sa na zajtrajší zápas, v ktorom jednoznačne pôjdeme za tromi bodmi,“ povedal kapitán juniorky Marek Rigo.

Naši mladíci v prvom tohtosezónnom meraní síl vyhrali v Devínskej Vsi 3:0, za belasých vtedy skórovali Daniel Petráš, Jozef Hermann a jeden gól si strelil domáci Špekker do vlastnej siete. Belasí vyhrali oba jarné zápasy s celkovým skóre 10:1, Devínska Nová Ves hrala zatiaľ na jar iba raz, vo Vajnoroch uspela po výsledku 5:2. „Predpokladám, že súper bude vychádzať zo zabezpečenej obrany so snahou o rýchle protiútoky. Zápas určite nemôžeme a nesmieme podceniť. Od začiatku pôjdeme za víťazstvom a fanúšikov chceme potešiť aj pekným futbalom. Chceme sa opäť priblížiť k splneniu nášho cieľa, ktorým je postup do druhej ligy,“ dodal Marek Rigo.

Zápas 17. kola III. ligy Bratislava medzi juniormi ŠK Slovan Bratislava a Devínskou Novou Vsou sa odohrá v nedeľu 24. marca o 10:30 na hlavnej hracej ploche štadióna Pasienky.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
PFC Ludogorec – ŠK Slovan Bratislava 1:0
Priamy prenos z prípravného zápasu.
Belasí v nedeľu o 17:30 vyzvú Ludogorec.

Neprehliadnite

Vstupenky na zápas Slovan - Struga už v predpredaji cez APPKU.
Od dnešného dňa si môžete stiahnuť našu novú mobilnú aplikáciu.
Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.