Úvod Správy Eventy Dnes oslavuje životné jubileum legendárny Kinďo!

Dnes oslavuje životné jubileum legendárny Kinďo!

Vladimír Kinder dnes oslavuje svoje jubilejné 50. narodeniny.

Vladimíra Kindera si z hráčskej kariéry pamätáme ako vynikajúceho obrancu, ktorý vždy na ihrisku odviedol maximum pre belasé farby. Je držiteľom federálneho titulu z roku 1992 a taktiež slovenských titulov z rokov 1994, 1995, 1996 a prispel k triumfu v Slovenskom pohári v roku 1994. 

V roku 1997, ako prvý Slovák v histórii, nastúpil v slávnej Premier League. Do svojich radov si ho vybral FC Middlesbrough, kde pôsobil do roku 1999. 

V roku 1994 sa stal Futbalistom roka na Slovensku. Za československú reprezentáciu odohral 1 zápas a za Slovensko 39 zápasov, v ktorých strelil jeden gól. So Slovanom Bratislava získal majstrovský titul aj v pozícii asistenta trénera v sezóne 2008/09. 

Kinďo, zo srdca ti prajeme všetko najlepšie k dnešnej päťdesiatke, najmä veľa zdravia a spokojnosti!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.
Slovinský útočník sa sťahuje na východ republiky.
Belasé srdce o.z. poslalo darčeky ku Dňu detí do Detského kardiocentra NÚSCH a.s. pre malých pacientov, ktorým sme sa snažili aspoň trošku spríjemniť pobyt v nemocnici.

Neprehliadnite

Zapojením do dražby podporíte dobrú vec.
Zabezpečená obrana je veľakrát to, čo rozhoduje o úspechu alebo neúspechu v dôležitých zápasoch.
Zažite aj v novej sezóne neopakovateľné chvíle a zážitky na našom Tehelnom poli s novou permanentkou na sezónu 2023/2024. Predaj permanentiek spúšťame v pondelok 12. júna.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.