Úvod Správy Vstupenky Nedeľa na Tehelnom poli pre všetkých slovanistov

Nedeľa na Tehelnom poli pre všetkých slovanistov

Prinášame informácie o spôsobe zakúpenia vstupeniek na najbližšie domáce zápasy belasých.

Premiéra na Tehelnom poli, vypredané hľadisko v počte 22 500 divákov a atmosféra, akú sme naposledy zažili snáď ešte v pamätnej sezóne 2008/09. Návrat Slovana Bratislava na Tehelné pole vyvolal obrovský záujem, veď na otvárací duel s Trnavou by sa na základe dopytu predalo aj 40 000 vstupeniek.

Na základe týchto faktov pripravujeme špeciálny a vo svete bežný koncept predaja vstupeniek na dva najbližšie domáce zápasy.

Pripravujeme balíkovú vstupenku „Nedeľa na Tehelnom poli,“ ktorá bude ponúkať viacero výhod. Balíková vstupenka bude platiť na najbližší ligový duel s Dunajskou Stredou, na ten nasledujúci s Michalovcami (7. apríla) i na prípravný zápas s Karvinou, ktorý odohráme na Tehelnom poli v piatok 22. marca o 17:00.

Dôvody, prečo zavádzame balíkovú vstupenku

uprednostnenie fanúšikov, ktorí chcú podporiť Slovan pred návštevníkmi, ktorých prioritným záujmom je pozrieť si nový štadión

eliminovanie rizika, že by si vstupenky do domácich sektorov zakúpilo aj veľké množstvo fanúšikov Dunajskej Stredy (vnímame veľký záujem zo strany priaznivcov DAC)

istota svojho miesta na štadióne aj napriek enormnému záujmu zvlášť o duel s DAC

výber najlepšieho miesta na štadióne pre fanúšikov, ktorí majú záujem o zápas s DAC i o ten nasledujúci s Michalovcami

jeden nákup miesto dvoch, jedným kliknutím si fanúšik zaistí svoje miesto hneď na dva zápasy

 

„Ako sme už avizovali, záujem o vstupenky na zápas s Dunajskou Stredou je naozaj enormný. Preto sme citlivo zvažovali ako pristúpiť k ich predaju. Rozhodli sme sa pre balíkovú vstupenku, ktorá okrem duelu s Dunajskou Stredou zahŕňa aj nasledujúci domáci zápas s Michalovcami. Nechceli sme ísť do rizika, že by na duel s DAC bol štadión naplnený veľkým počtom návštevníkov, ktorých primárnym cieľom by bolo pozrieť si nový štadión. Zároveň aj v oficiálnej udalosti na Facebooku evidujeme veľký záujem zo strany fanúšikov DAC, a chceme sa vyhnúť tomu, že by priaznivci súpera boli mimo svojho sektora po celom štadióne. V prvom rade chceme, aby sa na tento zápas dostali fanúšikovia Slovana, ktorí dychtivo čakali na náš návrat domov a majú záujem podporiť naše mužstvo nielen v súboji s DAC, ale aj v tom nasledujúcom s Michalovcami,“ hovorí marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Podrobnejšie informácie o balíkových vstupenkách a ich ďalších výhodách pre fanúšikov prinesieme v priebehu dneška.

Doplníme, že zápas s Michalovcami sa na základe televízneho prenosu odohrá s najväčšou pravdepodobnosťou v nedeľu 7. apríla o 15:00, pričom definitívu ešte musí určiť Prezídium ÚLK.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 10. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava – ŠKF Sereď.
ŠK Slovan Bratislava zvíťazil nad Sereďou 3:1.
Stiahnite si a prečítajte si bulletin k dnešnému zápasu so Sereďou.

Neprehliadnite

ŠK SLOVAN BRATISLAVA MAJSTER SLOVENSKA 2018/2019.
Vychutnajte si parádne AFTERMOVIE z osláv storočnice nášho Slovana a víťazstva 6:2 nad Žilinou.
Vydražte si dres svojho obľúbeného hráča a pomôžte tým, ktorí to najviac potrebujú.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.