Úvod Správy Tehelné pole ELÁN v máji na Tehelnom poli, permanentkári s predkupným právom

ELÁN v máji na Tehelnom poli, permanentkári s predkupným právom

Skupina Elán hudobne pokrstí nový štadión na Tehelnom poli.

Tehelné pole ožije aj po kultúrnej stránke. Krátko po skončení futbalovej sezóny sa na novom štadióne uskutoční prvý významný koncert ELÁN a hostia. Koncert sa uskutoční v stredu 29. mája 2019.

„Som veľmi rád, že prvou skupinou, ktorá pokrstí Tehelné pole po kultúrnej stránke, je práve najslávnejšia slovenská skupina Elán. Pre nás ako najúspešnejší slovenský klub je úplne prirodzené, že sme sa takto spojili práve s najslávnejšou kapelou v histórii Slovenska. Bude to veľká udalosť pre všetkých hudobných fanúšikov a určite aj pre našich priaznivcov, ktorí majú okrem futbalu radi aj dobrú hudbu,“ vyhlásil generálny riaditeľ ŠK Slovan Ivan Kmotrík ml.

„Vieme, že Tehelné pole ponúka možnosti aj na organizovanie kultúrnych podujatí, takže chceme využiť možnosti tohto štadióna. Je pre nás dôležité, aby Tehelné pole žilo po celý rok, a aby tam ľudia často a radi chodili,“ pokračoval generálny riaditeľ klubu.

Držitelia permanentiek majú zabezpečené predkupné právo a desaťpercentnú zľavu na vstupenky na koncert Elánu. Predkupné právo môžete využiť oddnes do utorka 12. marca, pričom všetky informácie nájdete v newslettri, ktoré sme práve poslali na vašu mailovú adresu.

Pokiaľ si permanentku na nadstavbovú časť na Tehelnom poli zakúpite aj v piatok, sobotu, nedeľu i v pondelok, tak s ňou získate aj predkupné právo a zľavu na Elán. Jeden permanentkár si môže zakúpiť naraz 8 vstupeniek, ku každej dostane desaťpercentnú zľavu. Voľný predaj bude spustený od stredy 13. marca.

„V spolupráci s Elánom sme hľadali riešenie, ako ešte zvýhodniť a odmeniť našich verných fanúšikov, ktorí si zakúpili permanentku na nové Tehelné pole. Naši permanentkári získavajú predkupné právo na Elán a desaťpercentnú zľavu na vstupenku. Platí to aj pre tých fanúšikov, ktorí sa možno ešte rozhodujú a permanentku si zakúpia počas najbližších dní. Verím, že sa na Tehelnom poli budeme stretávať v čo najväčšom počte a spoločne si užijeme skvelé futbalové zápasy i tento jedinečný koncert,“ uzavrel Ivan Kmotrík ml.

„Lokalita Tehelné pole je miesto, kde sa v minulosti odohrávali predovšetkým nezabudnuteľné športové udalosti, ale bol aj dejiskom prvého koncertu svetovej hudobnej hviezdy, na ktorý sa mohla dostať široká verejnosť – a to Stevie Wondera v máji 1989. Pri zostavovaní programu prvého koncertu na „novom“ Tehelnom poli som vychádzal z toho, že v tejto oblasti by ho mal otvárať najúspešnejší a najslávnejší domáci interpret,“ povedal dramaturg podujatia Juraj Čurný.

„Koľko hudby, toľko futbalu,“ je heslo, ktorým sa legendárna kapela ELÁN dlhé roky riadila, jej skladby pravidelne znejú zo šatní športových tímov a v roku 2013 boli aj hudobným motorom futbalovej reprezentácie do 17 rokov na domácich Majstrovstvách Európy. „Takýto veľkolepý priestor sa otvára len raz za život. Neviem si predstaviť, že by sme povedali nie na takúto ponuku. Každý Slovák by sem mal zavítať, či už kvôli hudbe alebo futbalu,“ povedal líder kapely Jožo Ráž.

„Dramaturgiu prvého hudobného večera v tomto novom a skvelom priestore som chcel postaviť na troch hudobných pilieroch. Okrem ELÁNu, ktorý reprezentuje pesničkový pop-rock, tu bude aj Majk Spirit. Ten reprezentuje hudbu súčasnej generácie. A v kontraste s tým, dostane priestor aj hudba, ktorú si prenášame z generácie na generáciu a tvorí jeden zo základov našej národnej identity – folklór. Súbor Čarovné ostrohy nám ho predvedie v súčasnej a modernej podobe. Súboru sa darí zachovať kultúrne bohatstvo našich predkov a zároveň ho predviesť tak, že osloví aj človeka na konci druhej dekády 21. storočia,“ doplnil obsah programu J. Čurný.

Predaj vstupeniek na podujatie bude prebiehať v dvoch etapách. Do 12. marca 2019 to bude formou zvýhodneného predpredaja pre fanúšikov skupiny Elán a držiteľov permanentiek ŠK Slovan Bratislava. Od 13. marca 2019 bude spustený voľný predaj na stránke Ticketmedia.sk a v predajniach GGT Tabak Press po celom Slovensku.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 1. kola skupinovej fázy Európskej ligy ŠK Slovan Bratislava – Besiktas JK.
ŠK Slovan zvíťazil v zápase UEFA Europa League nad Besiktasom JK 4:2.
V akej zostave dnes nastúpia belasí?

Neprehliadnite

ŠK Slovan ponúka deťom možnosť navštíviť zápas s Besiktasom.
Viete, aký je najjednoduchší spôsob ako si zakúpiť vstupenky na zápasy Slovana? Cez mobilnú aplikáciu ticketmedia.
Už túto nedeľu o 18.00 h sa odohrá najväčšie slovenské derby Slovan - Trnava na Tehelnom poli.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.