Úvod Správy Tehelné pole Ďakujeme a pracujeme na tom, aby ste sa cítili ešte lepšie

Ďakujeme a pracujeme na tom, aby ste sa cítili ešte lepšie

Slovan sa vrátil späť domov na Tehelné pole.

Tretí marcový deň roka 2019 sa navždy zapíše do histórie najúspešnejšieho slovenského klubu. Slovan sa vrátil domov na Tehelné pole a vypredané hľadisko videlo víťazstvo belasých v derby so Spartakom Trnava.

Pre klub to bola prvá ostrá skúška na novom štadióne, a to hneď v najväčšom slovenskom derby pred vypredaným hľadiskom. Z pohľadu organizácie a zabezpečenia služieb sme pre vás urobili maximum, no sme si vedomí, že v mnohých oblastiach existuje priestor na zlepšenie.

Tešíme sa, že ste za dva týždne vypredali Tehelné pole a stanovili nový rekord v návštevnosti v histórii samostatného Slovenska. Radosť môže trvať jeden – dva dni, no už teraz tvrdo pracujeme na tom, aby ste sa na Tehelnom poli cítili ešte lepšie a hlavne, aby ste sa naň radi vracali.

„Nesmierne sa teším, že ste vypredali štadión a vytvorili elektrizujúcu atmosféru, akú sme naposledy zažili snáď ešte na starom Tehelnom poli. Pre všetkých slovanistov to bol významný a emotívny deň. Verím, že ste si z Tehelného poľa odniesli pekný zážitok a že sa radi vrátite aj na ďalšie naše domáce zápasy. Nielen pre hráčov, ale pre celý klub je podpora z tribún nesmierne dôležitou a neoddeliteľnou súčasťou úspechu,“ vyhlásil generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

„Zároveň si však uvedomujeme, že nie všetko bolo úplne dokonalé. Bolo by alibistické a nesprávne sa teraz len tešiť z otvorenia nového štadióna, víťazstva a vypredaného hľadiska. Už teraz pracujeme na náprave nedostatkov z úvodného zápasu. Môžem garantovať, že urobíme maximum, aby sme do nasledujúceho zápasu odstránili všetky nedostatky v oblasti občerstvenia, ozvučenia štadióna či toaliet. Našou najvyššou prioritou je, aby ste sa na Tehelnom poli cítili ešte lepšie a aby sme vám ponúkli dostatočný komfort. Vieme totiž, že samotný štadión nezaručí také krásne návštevy ako na otváracom zápase. Jedine našou vlastnou prácou a atraktívnym futbalom vás v hľadisku udržíme a prilákame aj na ďalšie zápasy. A zo svojej pozície môžem povedať, že všetci v klube urobíme maximum pre vašu spokojnosť,“ dodal Ivan Kmotrík ml.

Belasí sa na Tehelnom poli najbližšie predstavia počas víkendu 30./31. marca, keď privítajú tretí tím po základnej časti Fortuna ligy. Už teraz je jasné, že nás čaká ďalší mimoriadne atraktívny súboj. Súperom bude jeden z dvojice Dunajská Streda/Žilina.

Permanentky na nadstavbovú časť o titul na novom Tehelnom poli si môžete zakúpiť on-line na Ticketmedia.sk.

Všetky vaše podnety k prvému zápasu so Spartakom Trnava a k organizácii či službám môžete smerovať mailom na fanusik@skslovan.com. Budeme z nich vychádzať pri organizácii ďalšieho domáceho zápasu a urobíme všetko pre to, aby sme odstránili nedostatky z úvodného duelu na Tehelnom poli.

Ďakujeme vám za pochopenie a podporu. 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 10. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava – ŠKF Sereď.
ŠK Slovan Bratislava zvíťazil nad Sereďou 3:1.
Stiahnite si a prečítajte si bulletin k dnešnému zápasu so Sereďou.

Neprehliadnite

ŠK SLOVAN BRATISLAVA MAJSTER SLOVENSKA 2018/2019.
Vychutnajte si parádne AFTERMOVIE z osláv storočnice nášho Slovana a víťazstva 6:2 nad Žilinou.
Vydražte si dres svojho obľúbeného hráča a pomôžte tým, ktorí to najviac potrebujú.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.