Úvod Správy Fortuna liga Joeri de Kamps s novou zmluvou!

Joeri de Kamps s novou zmluvou!

ŠK Slovan Bratislava predĺžil zmluvu s Joerim de Kampsom.

Vedenie klubu si poistilo služby stredopoliara Joeriho de Kampsa, s ktorým podpísalo novú 2,5-ročnú zmluvu. Joeri tak zostane súčasťou Slovana Bratislava aj v novej ére klubu na Tehelnom poli.

Dvadsaťsedemročný stredopoliar nosí belasý dres od začiatku roka 2016. Postupne sa vypracoval medzi opory tímu a svojím prístupom a nasadením si veľmi rýchlo získal sympatie fanúšikov i futbalovej verejnosti. Je ďalším príkladom, že nezáleží na tom, či sa hráč narodil v Bratislave, inde na Slovensku alebo v inej krajine. Dôležité je to, či má chuť a odhodlanie bojovať za belasé farby, čo Joeri spĺňa priam ukážkovo.

Pôvodná zmluva mala platnosť do leta 2018, klub teda ešte počas zimy inicioval rokovania o jej predĺžení. Tie dospeli do úspešného konca.

„Som veľmi rád, že sme sa s Joerim de Kampsom dohodli na novej 2,5-ročnej zmluve. Joeri patril medzi prvých hráčov, ktorých sme ešte začiatkom roka 2016 priviedli v rámci prestavby kádra. Je príkladom, že nezáleží na tom, akej je hráč národnosti, ale či je odhodlaný bojovať za Slovan a či si váži tento klub. Joeri je bojovník, ktorý si svojím prístupom a prejavom získal sympatie našich fanúšikov a je dôležitý pre hru nášho tímu. Preto sme vôbec neváhali a už teraz v zime sme iniciovali rokovania o predĺžení spolupráce. Teším sa, že rokovania dospeli do úspešného konca a že Joeri bude súčasťou Slovana aj v novej ére klubu na Tehelnom poli,“ vyhlásil generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Joeri de Kamps nosí dres Slovana od jari 2016, v lige zatiaľ odohral 71 zápasov, v ktorých strelil štyri góly. „Rokovania o novej zmluve boli veľmi rýchle, pretože aj ja som prejavil jednoznačný záujem zostať v Slovane Bratislava. V Slovane sa cítim výborne, tento klub je v mojom srdci a už teraz môžem povedať, že naň nikdy nezabudnem. Teším sa z novej zmluvy, budem na sebe ďalej pracovať, aby som bol ešte platnejší pre náš tím. Chcem zažiť nové Tehelné pole, je to totiž krásny štadión, a je pre mňa cťou, že tam budem môcť hrávať,“ povedal Joeri de Kamps.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.
Kedy a s kým v 10. – 13. kole Fortuna ligy?

Neprehliadnite

Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.