Úvod Správy Tehelné pole Vstupenky na Slovan len cez Ticketmedia.sk

Vstupenky na Slovan len cez Ticketmedia.sk

Dôležitá informácia pre fanúšikov aj smerom do ďalších domácich zápasov.

Prvý domáci zápas belasých na novom Tehelnom poli sa vypredal v priebehu dvoch týždňov. V súčasnosti sú v predaji len posledné vstupenky do kategórií VIP GOLD a VIP SILVER. Záujem o vstupenky je naďalej obrovský, na derby by sme naplnili aj 30-tisícové hľadisko. Rovnako vysoký záujem očakávame o prvý domáci zápas nadstavbovej časti, ktorý odohráme počas posledného marcového víkendu. Predaj vstupeniek spustíme po zápase so Spartakom Trnava, a odporúčame všetkým záujemcom, aby si kúpu nenechali na poslednú chvíľu. 

Zdôrazňujeme, že jediným a výhradným predajcom vstupeniek na naše zápasy je ticketingový partner Ticketmedia.sk.

Aj smerom k ďalším zápasom belasých na novom Tehelnom poli chceme upozorniť fanúšikov, aby si kupovali vstupenky výhradne prostredníctvom Ticketmedia.sk. Prosíme vás, aby ste sa vyhli spoločnostiam typu Viagogo, ktoré sa snažia ponúkať vstupenky bez nášho súhlasu. Klub spolu s ticketingovým partnerom bude analyzovať možnosti právnych krokov voči uvedenej spoločnosti.

„Vieme potvrdiť, že sa našli sprostredkovatelia, ktorí na internete skupovali vstupenky od nášho výhradného ticketingového partnera a tie následne ponúkajú našim fanúšikom. Ak sprostredkovateľ kúpil jednu vstupenku, ale predal ju trom fanúšikom, tak môže nastať problém, ktorý nedokážeme ovplyvniť. Jeden fanúšik sa totiž na štadión dostane, dvaja ďalší s totožnou vstupenkou už nie,“ povedal marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka. V praxi to znamená - ak Viagogo kúpila jednu elektronickú vstupenku, ale predala ju trom fanúšikom, tak sa s ňou logicky dostane na štadión len jeden fanúšik. Netvrdíme, že takýto prípad nevyhnutne nastane, ale existuje riziko, ktoré je spojené s nákupom vstupeniek u akéhokoľvek iného sprostredkovateľa než u nášho výhradného ticketingového partnera. 

„Od začiatku predaja vstupeniek sme jasne a dôrazne komunikovali, aby si fanúšikovia kupovali vstupenky výhradne cez Ticketmedia.sk. Pokiaľ si niekto zakúpil vstupenku cez sprostredkovateľa, tak mu nevieme garantovať vstup na štadión a je to jeho riziko, ktoré musí znášať. Ešte raz teda chceme všetkých našich priaznivcov vyzvať, aby si kupovali vstupenky výhradne cez Ticketmedia.sk,“ dodal Tomáš Straka.

Doplníme, že klub po zápase so Spartakom Trnava spustí druhú vlnu predaja permanentných vstupeniek na zostávajúce duely jarnej časti ročníka. 

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po zápase 10. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava – ŠKF Sereď.
ŠK Slovan Bratislava zvíťazil nad Sereďou 3:1.
Stiahnite si a prečítajte si bulletin k dnešnému zápasu so Sereďou.

Neprehliadnite

ŠK SLOVAN BRATISLAVA MAJSTER SLOVENSKA 2018/2019.
Vychutnajte si parádne AFTERMOVIE z osláv storočnice nášho Slovana a víťazstva 6:2 nad Žilinou.
Vydražte si dres svojho obľúbeného hráča a pomôžte tým, ktorí to najviac potrebujú.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.