Úvod Správy Tehelné pole Tehelné pole hlási vypredané!

Tehelné pole hlási vypredané!

Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.

Necelé dva týždne pred výkopom sú všetky bežné vstupenky na zápas ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava vypredané. V predaji sú len posledné prémiové miesta do kategórií VIP GOLD a VIP SILVER.

Vstupenky sa vypredali po dvoch týždňoch od spustenia predania. Návšteva na zápase prekročí 20-tisíc divákov, čo je číslo, aké slovenský ligový futbal už dlho nezažil.

„Tešíme sa, že môžeme oficiálne oznámiť, že Tehelné pole bude na zápase s Trnavou vypredané. Vstupenky sa vypredali v priebehu dvoch týždňov. V predaji sú už len posledné prémiové miesta do kategórií VIP GOLD a VIP SILVER,“ vyhlásil marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

„Riešime príjemné starosti, ako napríklad zastavenie reklamnej kampane na predaj vstupeniek, keďže sa už všetky vypredali. Môžem prezradiť, že po zápase s Trnavou spustíme druhú vlnu predaja permanentiek na jarnú časť, kde budú mať fanúšikovia garantovaných päť atraktívnych duelov v nadstavbovej časti sezóny,“ doplnil Tomáš Straka.

Na novom Tehelnom poli prebiehajú finálne práce v súvislosti s prvým súťažným duelom. Nainštalované sú veľkoplošné obrazovky a dnes sa začalo s inštaláciou LED perimetrov okolo hracej plochy.

„Majiteľov permanentiek a taktiež zápasových vstupeniek ešte individuálne poskytneme všetky dôležité informácie v súvislosti s návštevou nového štadióna. Veríme, že naši fanúšikovia si užijú premiéru nového Tehelného poľa a vytvoria nášmu mužstvu skvelú atmosféru. Počas predzápasového programu sa môžete tešiť na laserovú šou, celoštadiónovú choreografiu s dvadsiatimi tisíckami vlajok a taktiež tanečné a hudobné vystúpenia na hracej ploche. Viac z programu postupne zverejníme v najbližších dňoch,“ doplnil Tomáš Straka.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Prinášame všetky dôležité informácie pre našich fanúšikov.
ŠK Slovan Bratislava presne pred 50 rokmi zdolal slávnu Barcelonu a vyhral Pohár víťazov pohárov.
Fanúšikovia si mohli vydražiť dresy, v ktorých slovanisti nastúpili pri príležitosti storočnice.

Neprehliadnite

Vychutnajte si parádne AFTERMOVIE z osláv storočnice nášho Slovana a víťazstva 6:2 nad Žilinou.
Vydražte si dres svojho obľúbeného hráča a pomôžte tým, ktorí to najviac potrebujú.
S hrdosťou vám predstavujeme našu novú klubovú hymnu "NA TEHELNOM POLI", ktorá sa bude spievať pred každým domácim zápasom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.