Úvod Správy Tehelné pole Na Tehelné pole s viacerými novinkami

Na Tehelné pole s viacerými novinkami

Návrat na Tehelné pole prinesie viacero noviniek aj po marketingovej stránke.

Klub počas zimnej prestávky intenzívne pracoval aj na poli marketingu, aby prechod na Tehelné pole prebehol úspešne a k spokojnosti fanúšikov. Novinky týkajúce sa nového štadióna prezentoval na oficiálnej tlačovej konferencii marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

ŠK Slovan od decembra minulého roka spustil rozsiahlu kampaň so sloganom „IDEME DOMOV,“ zameranú najmä na predaj permanentiek a následne aj vstupeniek na prvý domáci zápas s Trnavou. „Dnes máme predaných cez 2500 permanentiek a viac než 17 000 vstupeniek na prvý domáci zápas s Trnavou. Fanúšikom, ktorí si ešte nezakúpili lístky na duel s Trnavou, odporúčame, aby sa poponáhľali, keďže očakávame, že štadión bude čoskoro vypredaný,“ vyhlásil Tomáš Straka.

„Chceme zdôrazniť, aby si fanúšikovia kupovali vstupenky výhradne prostredníctvom nášho ticketingového partnera Ticketmedia.sk. Mnohí sprostredkovatelia sa snažia predávať naše vstupenky, v takom prípade však nevieme garantovať ich platnosť. Jediným a výhradným distribútorom vstupeniek na naše zápasy je Ticketmedia.sk, upozornil marketingový riaditeľ klubu. Fanúšikom odporúčame, aby sa určite vyhli napríklad spoločnosti Viagogo, ktorá bez vedomia klubu či ticketingového partnera ponúka vstupenky na zápas s Trnavou.

Významnou novinkou na Tehelnom poli bude zavedenie bezhotovostného systému platieb. V praxi to znamená, že na zápasoch zaplatíte na jar buď svojou platobnou kartou, alebo cash-less kartou, ktorú si budete môcť zaobstarať priamo na štadióne. „Záleží nám na zrýchlení obsluhy v bufetoch. Zavedením bezhotovostnej platby sa skráti doba čakania na občerstvenie a fanúšik si na zápasy nebude musieť nosiť hotovosť. Počas jarnej časti bude možné platiť platobnou kartou alebo cash-less kartou, ktorú si budete môcť jednoducho zaobstarať priamo na štadióne. Od sezóny 2019/20 už bude v bufetoch možné platiť len cash-less kartou. Viac detailov prinesieme prostredníctvom našej webovej stránky.“

Ďalším dôležitým bodom je navigácia. Na vašej vstupenke, resp. permanentke je vyznačené schodisko a vstup, ktorým sa dostanete na štadión. „Na každej vstupenke je okrem sektoru, radu a miesta aj schodisko a vstup. Je dôležité, aby fanúšik prišiel práve cez toto schodisko a tento vstup. Ak sa vyberie cez iný vstup, tak ho turniket nevpustí na štadión. Takto je to nastavené preto, aby na jednom vstupe nevznikal pretlak fanúšikov a aby sme urýchlili príchod priaznivcov na štadión,“ hovorí marketingový riaditeľ klubu.

Slovan pripravuje na 3. marca 2019 slávnostný program k otvoreniu nového štadióna. Hráči zároveň nastúpia v nových dresoch, ktoré vám čoskoro predstavíme. „Proti Trnave nastúpime v nových dresoch, ktoré budeme využívať počas jarnej časti na zápasoch na Tehelnom poli. Pripravujeme slávnostný ceremoniál a program pre fanúšikov, ktorý bude moderovať dvojica Slavo Jurko a Sajfa. Fanúšikovia si zároveň budú môcť za symbolické dve eurá zakúpiť pamätnú mincu s motívom Tehelného poľa. Viac informácií o slávnostnom programe budeme postupne zverejňovať prostredníctvom klubových komunikačných kanálov,“ uzavrel Tomáš Straka.

Zdroj foto: TASR

Slovan TV
Aktuálne novinky
Dôležité informácie pred sobotňajším zápasom.
Na sobotu sú pripravené špeciálne "DOUBLE" tričká.
Belasí v sobotu o 18:00 privítajú v poslednom kole sezóny Trnavu.

Neprehliadnite

Informácie o predaji vstupeniek na derby Slovan - Trnava 11. júla o 18:00.
Informácie o predaji vstupeniek na finále Slovnaft Cup-u.
Prémiové priestory určené najmä pre spoločnosti, firmy a korporátnych klientov s najvyššími nárokmi.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.