Úvod Správy Prípravné zápasy Takéto zápasy nás môžu posunúť ďalej

Takéto zápasy nás môžu posunúť ďalej

Hodnotenie Martina Ševelu po zápase FC Rubin Kazaň – ŠK Slovan Bratislava (2:2).

Martin Ševela: „Zápas mal veľmi solídne tempo. Po včerajších dvoch tréningoch k tomu chalani pristúpili veľmi dobre, predviedli sme viacero pekných ofenzívnych akcií. Najmä v prvom polčase spĺňala kompaktnosť našej defenzívy moje predstavy, súpera sme až na ojedinelú šancu takmer do ničoho nepustili. Hráči v rámci defenzívnej činnosti preniesli do zápasu veci, ktoré sme nacvičovali počas tréningov. V druhom polčase to už z našej strany nebolo tak kompaktné a veci, ktoré neboli podľa predstáv, si rozoberieme a hneď zajtra ukážeme hráčom v rámci analýzy. Bola to výborná previerka, Rubin patrí k popredným tímom ruskej ligy a hráči sami videli, že musia rýchlejšie myslieť a rýchlejšie pracovať s loptou. Takéto zápasy nás môžu posunúť ďalej a práve vďaka nim sa môžeme lepšie pripraviť na ďalšie zápasy i jarnú časť. Výsledky nie sú v príprave najvyššou prioritou, ale vzhľadom na to, že sme na hernom sústredení, je pre nás dôležité, ako sa mužstvo javí v prípravných zápasoch. Remíza so silným ruským tímom je cenná a dodáva nám motiváciu do ďalšej práce.“

ŠK Slovan má k dispozícii tisíc vstupeniek.
V sobotu sme ocenili najlepšie hráčky a hráčov z Akadémie za mesiac marec.