Úvod Správy Transfery Slovan ukončil spoluprácu s dvomi hráčmi

Slovan ukončil spoluprácu s dvomi hráčmi

Káder opúšťajú hráči s minimálnou zápasovou minutážou.

Vedenie ŠK Slovan Bratislava sa v priebehu zimnej prípravy dohodlo na ukončení spolupráce s hráčmi, ktorí mali v prebiehajúcej sezóne minimálne zápasové vyťaženie.

Klub sa ešte na začiatku prípravy dohodol na ukončení spolupráce so stopérom Milanom Rundičom, ktorý následne zamieril do českého klubu MFK Karviná. V priebehu prípravy sa vedenie dohodlo na ukončení kontraktu s ďalšími dvomi hráčmi. V Slovane nebudú ďalej pokračovať stredopoliari Ricky van Haaren a Mitchell Schet.

„Títo hráči mali v doterajšom priebehu sezóny minimálnu zápasovú minutáž a nemalo zmysel držať ich v kádri na úkor hráčov, ktorí disponujú vyšším potenciálom. Preto sme sa s Van Haarenom, Schetom a už dávnejšie aj s Rundičom dohodli na predčasnom ukončení kontraktov. Z pohľadu odchodov je momentálne otázna budúcnosť Filipa Hološka, s ktorým naďalej rokujeme ohľadom jeho pôsobiska v jarnej časti sezóny,“ vyhlásil viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Na sústredenie do Turecka odletelo 24 hráčov. Je možné, že káder ešte v priebehu prípravy doplnia posily. „Riešime posilnenie pozície ľavého krajného obrancu, aj tento post chceme mať zdvojený. O prípadných ďalších zmenách v kádri budeme informovať prostredníctvom našich komunikačných kanálov,“ doplnil Ivan Kmotrík ml.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
Slovanisti sa v nedeľu o 15:00 predstavia v Zlatých Moravciach.
Informujeme našich fanúšikov o možnosti zakúpenia vstupeniek na zápas 15. kola Fortuna ligy FC ViOn Zlaté Moravce – ŠK Slovan Bratislava.

Neprehliadnite

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.