Úvod Správy Prípravné zápasy Zápas rozdielnych polčasov

Zápas rozdielnych polčasov

Hodnotenie Martina Ševelu po prípravnom zápase Gzira United FC – ŠK Slovan Bratislava (3:4).

Martin Ševela: „Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov. V tom prvom sme síce strelili tri góly, avšak som nespokojný s našou defenzívnou činnosťou. Nedostatočne sme dostupovali hráčov súpera, zle sme riešili situácie pred vlastnou bránou a neboli sme dostatočne koncentrovaní. Počas prestávky som preto hráčom adresoval tvrdší dohovor v zmysle, že takéto chyby sa skrátka nemôžu opakovať. Po prestávke sa náš výkon zlepšil, postupne sme zavreli súpera pred jeho bránou a vytvorili sme si veľa vyložených gólových príležitostí. Víťazstvo v konečnom dôsledku teší, avšak sme v príprave, kde výsledky nie sú najvyššou prioritou. Tento zápas nám opäť ukázal, že máme stále na čom pracovať a čo zlepšovať. Mrzí ma, že niektorí hráči, ktorí dnes dostali šancu, sa jej nechopili a neukázali, že patria do základnej zostavy. Nedostatky z dnešného zápasu si rozoberieme a aj na ich odstránení budeme pracovať počas herného sústredenia v Turecku.“

MFK Tatran Liptovský Mikuláš – ŠK Slovan Bratislava ´B´3:1.