Úvod Správy Prípravné zápasy Tím pocestuje na Maltu v nezmenenom zložení

Tím pocestuje na Maltu v nezmenenom zložení

Vyjadrenie klubu k aktuálnym otázkam ohľadom prípadných transferov do kádra.

Náš tím odletí v piatok ráno na Maltu v nezmenenom zložení. Belasých na Malte čakajú dva zápasy v rámci Tisport Malta Cup-u a prípravný duel s miestnym tímom Gzira United FC.

Na Maltu s tímom nepocestujú obrancovia Nehar Sadiki a Ilija Tučevič, ktorým klub po ukončení skúšky neponúkol možnosť zotrvania v Slovane Bratislava. Zahraničné sústredenie s prvým tímom naopak absolvujú dorastenci Martin Trnovský, Adam Jackuliak, Denis Potoma, David Strelec i Alexander Tóth.

V médiách prebehli v posledných dňoch informácie o rokovaniach medzi Slovanom Bratislava a obrancom Lukášom Pauschekom. „Vzhľadom na množiace sa otázky ohľadom Lukáša Pauscheka môžem povedať toľko, že sme boli v telefonickom kontakte. Rozprávali sme sa o prípadnej budúcej spolupráci a jeho návrate do Slovana, no momentálne nerokujeme ani s Lukášom a ani s Mladou Boleslavou. Máme k dispozícii dvoch kvalitných pravých obrancov. Na jeseň na tomto poste stabilne hrával Mitch Apau, ktorý nevynechal ani minútu, dominuje v defenzívnych štatistikách a strelil tri góly. Alternatívou je perspektívny Jurij Medveděv, ktorý má veľký potenciál, čo mohli fanúšikovia vidieť aj vo včerajšom prípravnom zápase. Aktuálne teda nehľadáme posilu na post pravého obrancu. Lukáš má v Mladej Boleslavi kontrakt do leta, pričom uvidíme, čo prinesie budúcnosť,“ vyhlásil viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

„Prioritou je stopérsky post, chceme priviesť kvalitného stredného obrancu, ktorý by bol konkurenciou pre Vasila Božikova a Kenana Bajriča. V horizonte najbližších šiestich mesiacov by sme sa radi posilnili aj v krídelnom priestore. Aktuálne disponujeme tromi krídelníkmi, na zdvojenie postov potrebujeme ešte jedného hráča,“ doplnil viceprezident klubu.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Permanentkári môžu ešte dnes využiť predkupné právo na zápas s PAOK FC.
Andraž Šporar sa teší na vypredané Tehelné pole.
Arťom Suchockij sa strelecky presadil v druhom ligovom zápase po sebe.

Neprehliadnite

Jedinečná príležitosť vychutnať si zápas play-off Európskej ligy zo svojho SKYBOXU.
V nedeľu 15. septembra o 18:00 h sa odohrá na Tehelnom poli najväčšie slovenské derby so Spartakom Trnava.
Súperom belasých bude grécky majster PAOK Solún.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.