Úvod Správy Prípravné zápasy Tím pocestuje na Maltu v nezmenenom zložení

Tím pocestuje na Maltu v nezmenenom zložení

Vyjadrenie klubu k aktuálnym otázkam ohľadom prípadných transferov do kádra.

Náš tím odletí v piatok ráno na Maltu v nezmenenom zložení. Belasých na Malte čakajú dva zápasy v rámci Tisport Malta Cup-u a prípravný duel s miestnym tímom Gzira United FC.

Na Maltu s tímom nepocestujú obrancovia Nehar Sadiki a Ilija Tučevič, ktorým klub po ukončení skúšky neponúkol možnosť zotrvania v Slovane Bratislava. Zahraničné sústredenie s prvým tímom naopak absolvujú dorastenci Martin Trnovský, Adam Jackuliak, Denis Potoma, David Strelec i Alexander Tóth.

V médiách prebehli v posledných dňoch informácie o rokovaniach medzi Slovanom Bratislava a obrancom Lukášom Pauschekom. „Vzhľadom na množiace sa otázky ohľadom Lukáša Pauscheka môžem povedať toľko, že sme boli v telefonickom kontakte. Rozprávali sme sa o prípadnej budúcej spolupráci a jeho návrate do Slovana, no momentálne nerokujeme ani s Lukášom a ani s Mladou Boleslavou. Máme k dispozícii dvoch kvalitných pravých obrancov. Na jeseň na tomto poste stabilne hrával Mitch Apau, ktorý nevynechal ani minútu, dominuje v defenzívnych štatistikách a strelil tri góly. Alternatívou je perspektívny Jurij Medveděv, ktorý má veľký potenciál, čo mohli fanúšikovia vidieť aj vo včerajšom prípravnom zápase. Aktuálne teda nehľadáme posilu na post pravého obrancu. Lukáš má v Mladej Boleslavi kontrakt do leta, pričom uvidíme, čo prinesie budúcnosť,“ vyhlásil viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

„Prioritou je stopérsky post, chceme priviesť kvalitného stredného obrancu, ktorý by bol konkurenciou pre Vasila Božikova a Kenana Bajriča. V horizonte najbližších šiestich mesiacov by sme sa radi posilnili aj v krídelnom priestore. Aktuálne disponujeme tromi krídelníkmi, na zdvojenie postov potrebujeme ešte jedného hráča,“ doplnil viceprezident klubu.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Stanovisko ŠK Slovan Bratislava k aktuálnej situácii ohľadom derby so Spartakom Trnava.
Jurij Medveděv v rozhovore pred sobotňajším zápasom so Sereďou.
Zmeny v kádri v závere zimného prestupového obdobia.

Neprehliadnite

Dôležitá informácia - po derby s Trnavou bude spustená druhá vlna predaja permanentiek prostredníctvom ticketmedia.sk
SLOVAN TV pripravil pre svojich fanúšikov druhú časť minirelácie pod názvom “NÁZOR EXPERTA“. Každý týždeň budeme pre vás pripravovať a pýtať sa klubových legiend a bývalých hráčov Slovana ich názory a očakávania pred ligovým zápasom. V druhom dieli pred zápasom so Sereďou sme vyspovedali Jozefa Valachoviča.
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.