Úvod Správy Prípravné zápasy Prvý polčas podľa predstáv, druhý s výkričníkom

Prvý polčas podľa predstáv, druhý s výkričníkom

Hodnotenie trénera Martina Ševelu po prípravnom zápase ŠK Slovan Bratislava – SK Sigma Olomouc.

Martin Ševela: „Prvý polčas poňal kritériá, ktoré od hráčov vyžadujeme. Výkon v prvom dejstve bol solídny, predviedli sme výborné akcie a strelili pekný gól po krásnej kombinácii. Mali sme ešte ďalšie príležitosti, najväčšiu v podobe nájazdu Čavriča. Súpera sme pustili prakticky do jedinej šance, ktorú Mišo Šulla s obrancami úspešne vyriešili. Ako som avizoval, cez prestávku sme prestriedali kompletnú jedenástku, priestor dostali aj hráči, ktorí na jeseň hrávali menej či futbalisti, ktorí sú na skúške. Nemali sme dobrý vstup do druhého polčasu, ten celkovo nebol podľa predstáv, čo sa prejavilo aj na výsledku. V zápase sa opäť predstavili aj hráči zo staršieho dorastu, pre ktorých to určite bola silná skúsenosť a sami zistili, že v mužskom futbale musia rýchlejšie pracovať s loptou a hrať dostatočne agresívne. Mrzí nás prehra, na Tehelnom poli sme predsa chceli zvíťaziť. Ale verím, že ako to bol dnes výsledkovo nevydarený začiatok, tak ďalšie zápasy už budú lepšie a v súťažnej premiére zdoláme Trnavu. 

Veľmi sme chceli zvíťaziť, na druhej strane sme stále v plnej príprave, hráči do zápasu vstupovali z dvojfázových tréningov a trénovali aj dnes dopoludnia. Inkasované góly si podrobne rozoberieme na videu a poukážeme na chyby, aby sme sa ich najbližšie vyvarovali. Stále máme na čom pracovať, v jarnej časti chceme totiž byť ešte lepší, aby sme tak na konci sezóny mohli zdvihnúť majstrovský pohár.“

Slovan TV
Aktuálne novinky
Prinášame všetky dôležité informácie pre našich fanúšikov.
Pre fanúšikov chystáme pestré sprievodné aktivity.
Vstupenky na zápas s Ružomberkom si zakúpite on-line na Ticketmedia.sk.

Neprehliadnite

Vstupenky na slávnostný ceremoniál a zápas Slovan - Žilina už v predaji.
Vychutnajte si majstrovské oslavy prostredníctvom Slovan TV.
Slovan TV sa pre všetkých fanúšikov rozhodla spustiť novú reláciu s názvom "Profil hráča" v ktorej sa dozviete zákulisné informácie o našich futbalistoch.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.