Úvod Správy Tehelné pole V stredu testovací zápas s Olomoucom

V stredu testovací zápas s Olomoucom

Prípravný zápas s Olomoucom odohráme v stredu o 17:00 na Tehelnom poli.

ŠK Slovan Bratislava v stredu 16. januára odohrá úvodný prípravný zápas v kalendárnom roku 2019. Súperom belasých bude SK Sigma Olomouc, ktorá počas minulého leta účinkovala v kvalifikácii Európskej ligy. Prípravný zápas sa odohrá na novom štadióne na Tehelnom poli.

Jedná sa o testovací zápas, nie o oficiálne otvorenie nového štadióna. „Zámerom klubu bolo ešte pred prvým ligovým zápasom so Spartakom Trnava otestovať niektoré časti a systémy nového štadióna. Preto sme sa rozhodli odohrať prípravný duel s Olomoucom na Tehelnom poli. Nejedná sa o oficiálne otvorenie štadióna, je to výhradne testovací zápas s obmedzenou kapacitou. Otvorené bude spodné poschodie hlavnej tribúny, čiže sektory A, kam sa fanúšikovia dostanú cez vstup z ulice Viktora Tegelhoffa,“ vyhlásil marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Otvorené budú sektory A na spodnom poschodí hlavnej tribúny štadióna. „Zápas sme sprístupnili len pre držiteľov permanentiek, ktorým sa aj touto formou chceme poďakovať za prejavenú vernosť. Z dôvodu obmedzenej kapacity nie je možné predávať zápasové vstupenky a pustiť na štadión viac priaznivcov. Ešte raz chceme zdôrazniť, že sa jedná o zápas v testovacom režime, čomu sme museli prispôsobiť aj kapacitu,“ doplnil Tomáš Straka.

Zápas ŠK Slovan Bratislava – SK Sigma Olomouc sa odohrá v stredu 16. januára o 17:00 na novom Tehelnom poli. Slovan TV odvysiela prostredníctvom Youtube priamy prenos z tohto zápasu.

Permanentky

Pokiaľ si zakúpite permanentnú vstupenku v deň zápasu do 12:00 h, tak si ešte môžete naživo pozrieť tento prípravný zápas. Predaj permanentiek prebieha nepretržite on-line na Ticketmedia.sk. Permanentky si môžete zakúpiť aj osobne na sekretariáte klubu (Junácka 10, Bratislava) v deň zápasu od 9:00 do 12:00.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po finále Slovnaft Cup-u 2019/20 ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok (1:0).
ŠK Slovan Bratislava zvíťazil vo finále Slovnaft Cup-u nad Ružomberkom 1:0.
V akej zostave nastúpime vo finále Slovnaft Cup-u?

Neprehliadnite

Informácie o predaji vstupeniek na derby Slovan - Trnava 11. júla o 18:00.
Informácie o predaji vstupeniek na finále Slovnaft Cup-u.
Prémiové priestory určené najmä pre spoločnosti, firmy a korporátnych klientov s najvyššími nárokmi.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.