Úvod Správy Tehelné pole V stredu testovací zápas s Olomoucom

V stredu testovací zápas s Olomoucom

Prípravný zápas s Olomoucom odohráme v stredu o 17:00 na Tehelnom poli.

ŠK Slovan Bratislava v stredu 16. januára odohrá úvodný prípravný zápas v kalendárnom roku 2019. Súperom belasých bude SK Sigma Olomouc, ktorá počas minulého leta účinkovala v kvalifikácii Európskej ligy. Prípravný zápas sa odohrá na novom štadióne na Tehelnom poli.

Jedná sa o testovací zápas, nie o oficiálne otvorenie nového štadióna. „Zámerom klubu bolo ešte pred prvým ligovým zápasom so Spartakom Trnava otestovať niektoré časti a systémy nového štadióna. Preto sme sa rozhodli odohrať prípravný duel s Olomoucom na Tehelnom poli. Nejedná sa o oficiálne otvorenie štadióna, je to výhradne testovací zápas s obmedzenou kapacitou. Otvorené bude spodné poschodie hlavnej tribúny, čiže sektory A, kam sa fanúšikovia dostanú cez vstup z ulice Viktora Tegelhoffa,“ vyhlásil marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Otvorené budú sektory A na spodnom poschodí hlavnej tribúny štadióna. „Zápas sme sprístupnili len pre držiteľov permanentiek, ktorým sa aj touto formou chceme poďakovať za prejavenú vernosť. Z dôvodu obmedzenej kapacity nie je možné predávať zápasové vstupenky a pustiť na štadión viac priaznivcov. Ešte raz chceme zdôrazniť, že sa jedná o zápas v testovacom režime, čomu sme museli prispôsobiť aj kapacitu,“ doplnil Tomáš Straka.

Zápas ŠK Slovan Bratislava – SK Sigma Olomouc sa odohrá v stredu 16. januára o 17:00 na novom Tehelnom poli. Slovan TV odvysiela prostredníctvom Youtube priamy prenos z tohto zápasu.

Permanentky

Pokiaľ si zakúpite permanentnú vstupenku v deň zápasu do 12:00 h, tak si ešte môžete naživo pozrieť tento prípravný zápas. Predaj permanentiek prebieha nepretržite on-line na Ticketmedia.sk. Permanentky si môžete zakúpiť aj osobne na sekretariáte klubu (Junácka 10, Bratislava) v deň zápasu od 9:00 do 12:00.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Stanovisko ŠK Slovan Bratislava k aktuálnej situácii ohľadom derby so Spartakom Trnava.
Jurij Medveděv v rozhovore pred sobotňajším zápasom so Sereďou.
Zmeny v kádri v závere zimného prestupového obdobia.

Neprehliadnite

Dôležitá informácia - po derby s Trnavou bude spustená druhá vlna predaja permanentiek prostredníctvom ticketmedia.sk
SLOVAN TV pripravil pre svojich fanúšikov druhú časť minirelácie pod názvom “NÁZOR EXPERTA“. Každý týždeň budeme pre vás pripravovať a pýtať sa klubových legiend a bývalých hráčov Slovana ich názory a očakávania pred ligovým zápasom. V druhom dieli pred zápasom so Sereďou sme vyspovedali Jozefa Valachoviča.
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.