Úvod Správy Prípravné zápasy Dôležité informácie k zápasu s Olomoucom

Dôležité informácie k zápasu s Olomoucom

Prinášame organizačné a bezpečnostné pokyny k prípravnému zápasu s Olomoucom.

ŠK Slovan Bratislava odohrá v stredu 16. januára o 17:00 prípravný zápas s českým tímom SK Sigma Olomouc. Hrať sa bude už na novom Tehelnom poli. Jedná sa o testovací zápas nového štadióna s obmedzenou kapacitou, preto je zápas určený výhradne pre držiteľov permanentných vstupeniek.

Prinášame všetky dôležité pokyny pre permanentkárov, ktorí plánujú navštíviť tento zápas.

Vstup na štadión

Štadión bude otvorený od 16:00 do konca stretnutia. Prosíme vás, aby ste si príchod na štadión nenechali na poslednú chvíľu a prišli s dostatočným časovým predstihom. Vstup na štadión bude možný z ulice Viktora Tehgelhoffa, presnejšie zo strany od Národného tenisového centra (NTC). Na mapke sa jedná o schodisko č.4. Upozorňujeme, že vstup bude možný len cez tento vchod.

Pri vstupe vyjdete hore po schodoch a zabočíte okamžite doprava, kde už uvidíte turnikety, ktorými sa dostanete na hlavnú tribúnu.

Imobilní fanúšikovia

Imobilní fanúšikovia sa na štadión môžu dostať po rampe, nachádzajúcej sa pri priesečníku ulíc Viktora Tegelhoffa a Bajkalská. Na hlavnú tribúnu ich následne navedie usporiadateľská služba.

Kontrola na vstupe

Pri vstupe na štadión je nutné preukázať sa platným voucherom na permanentku v elektronickej alebo papierovej podobe. Upozorňujeme, že vstup je jednorazový. Pokiaľ by ste po vstupe chceli opustiť štadión, tak už nebude možné vrátiť sa späť.

Sedenie

Otvorené bude spodné poschodie hlavnej tribúny (sektory A). Na hlavnej tribúne bude pre fanúšikov k dispozícii voľné sedenie.

Parkovanie a doprava

Z dôvodu prebiehajúcich stavebných prác nebude možné parkovať v priestoroch štadióna. Odporúčame vám parkovanie v neďalekom OC Polus (tri hodiny zadarmo) alebo využiť linky MHD. Neďaleko sú zastávky Nová doba (električky č. 2 a 4) i Bajkalská (53, 75, 98).

Bufety

V útrobách hlavnej tribúny budú v prevádzke dva bufety pre fanúšikov.

Bezpečnostné pokyny

Zakázané je vnášanie akejkoľvek pyrotechniky, zbraní či omamných látok. Fanúšikovia sú povinní riadiť sa pokynmi organizátora a usporiadateľskej služby. Z dôvodu prebiehajúcich stavebných prác je zakázaný pohyb v akýchkoľvek iných priestoroch štadióna s výnimkou hlavnej tribúny.

Permanentky

Pokiaľ si zakúpite permanentnú vstupenku v deň zápasu do 12:00 h, tak si ešte môžete naživo pozrieť tento prípravný zápas. Predaj permanentiek prebieha nepretržite on-line na Ticketmedia.sk. Permanentky si môžete zakúpiť aj osobne na sekretariáte klubu (Junácka 10, Bratislava) v deň zápasu od 9:00 do 12:00.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
PFC Ludogorec – ŠK Slovan Bratislava 1:0
Priamy prenos z prípravného zápasu.
Belasí v nedeľu o 17:30 vyzvú Ludogorec.

Neprehliadnite

Vstupenky na zápas Slovan - Struga už v predpredaji cez APPKU.
Od dnešného dňa si môžete stiahnuť našu novú mobilnú aplikáciu.
Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.