Úvod Správy Prípravné zápasy Do prípravy A-tímu sa zapojil ďalší mladík z Akadémie

Do prípravy A-tímu sa zapojil ďalší mladík z Akadémie

K prvému mužstvu sa pripojil dorastenec Adam Jackuliak.

V pondelok sa do zimnej prípravy belasých zapojili mladíci Martin Majling, Denis Potoma, Alexander Tóth i Martin Trnovský. Ku kvartetu mladých hráčov z Akadémie ŠK Slovan sa dnes pripojil ďalší hráč v dorasteneckom veku. S prvým tímom začal trénovať krídelník Adam Jackuliak.

Osemnásťročný mladík si už v novembri minulého roka pripísal debut v prvom tíme, keď odohral 32 minút v prípravnom stretnutí s Brestom. Dokonca bol blízko k premiérovému gólu, v závere stretnutia jeho peknú strelu zastavilo brvno.

Adam Jackuliak pôsobí v belasom od jari 2018, v prebiehajúcej sezóne si pripísal dva presné zásahy. Oddnes trénuje s A-tímom a má šancu zabojovať o miestenku v nominácii na sústredenie na Malte a v Turecku.

„Prípravné obdobie ponúka ideálny priestor na to, aby potenciálni hráči z našej akadémie získali neoceniteľné skúsenosti v mužskom futbale. Ku štvorici mladíkov, ktorí od pondelka trénujú s A-tímom, sa dnes pripojil ďalší dorastenec Adam Jackuliak. Je to rýchly, krídelný hráč s potenciálom do budúcna. Teraz má šancu zabojovať o miestenku v nominácii na zahraničné sústredenia na Malte a v Turecku,“ vyhlásil viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Prípravný zápas s Olomoucom odohráme v stredu o 17:00 na Tehelnom poli.
Úvodný výkop duelu je v stredu 16. januára o 17:00 na Tehelnom poli.
Dorastenec Denis Potoma si postupne zvyká na vyššie tempo v mužskom futbale.

Neprehliadnite

Priamy prenos z dnešného prípravné zápasu medzi ŠK Slovan Bratislava a Sigmou Olomouc. Stretnutie sa hrá na novom štadióne na Tehelnom poli o 17.00 h.
Prinášame organizačné a bezpečnostné pokyny k prípravnému zápasu s Olomoucom.
Derby s Trnavou odohráme na Tehelnom poli v nedeľu 3. marca o 18:00.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2018 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.