Úvod Správy Prípravné zápasy Do prípravy A-tímu sa zapojil ďalší mladík z Akadémie

Do prípravy A-tímu sa zapojil ďalší mladík z Akadémie

K prvému mužstvu sa pripojil dorastenec Adam Jackuliak.

V pondelok sa do zimnej prípravy belasých zapojili mladíci Martin Majling, Denis Potoma, Alexander Tóth i Martin Trnovský. Ku kvartetu mladých hráčov z Akadémie ŠK Slovan sa dnes pripojil ďalší hráč v dorasteneckom veku. S prvým tímom začal trénovať krídelník Adam Jackuliak.

Osemnásťročný mladík si už v novembri minulého roka pripísal debut v prvom tíme, keď odohral 32 minút v prípravnom stretnutí s Brestom. Dokonca bol blízko k premiérovému gólu, v závere stretnutia jeho peknú strelu zastavilo brvno.

Adam Jackuliak pôsobí v belasom od jari 2018, v prebiehajúcej sezóne si pripísal dva presné zásahy. Oddnes trénuje s A-tímom a má šancu zabojovať o miestenku v nominácii na sústredenie na Malte a v Turecku.

„Prípravné obdobie ponúka ideálny priestor na to, aby potenciálni hráči z našej akadémie získali neoceniteľné skúsenosti v mužskom futbale. Ku štvorici mladíkov, ktorí od pondelka trénujú s A-tímom, sa dnes pripojil ďalší dorastenec Adam Jackuliak. Je to rýchly, krídelný hráč s potenciálom do budúcna. Teraz má šancu zabojovať o miestenku v nominácii na zahraničné sústredenia na Malte a v Turecku,“ vyhlásil viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Sledujte priamy prenos z prípravného zápasu.
Belasí sa v 1. kole kvalifikácie Ligy majstrov stretnú s FK Sutjeska Nikšić.
Pohár Ferdinanda Daučíka pokračuje druhým ročníkom.

Neprehliadnite

Pohár Ferdinanda Daučíka pokračuje druhým ročníkom.
Majstrovská sezóna ŠK Slovan pokračuje.
Klubová hymna ŠK Slovan Bratislava - Na Tehelnom poli

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.