Úvod Správy Reprezentácia David Strelec v nominácii Slovenska do 21 rokov

David Strelec v nominácii Slovenska do 21 rokov

Len sedemnásťročný David Strelec je v aktuálnej nominácii Slovenska do 21 rokov.

Ďalší skvelý krok v rozbiehajúcej sa kariére. Veľký talent Slovana Bratislava i celého slovenského futbalu David Strelec sa ako 17-ročný dostal do nominácie slovenskej reprezentácie do 21 rokov! Kým doteraz hral Strelec „len“ o kategóriu vyššie medzi devätnásťročnými, teraz si svojou prácou vypýtal miestenku ešte o jeden stupienok vyššie.

Slovenská „21-ka“ absolvuje v januári prípravný kemp v Turecku, počas ktorého sa stretne s juniorským výberom Fenerbahce Istanbul (11. januára 2019) a s výberom Uzbekistanu do 23 rokov (15. januára 2019).

Pre Strelca sa pochopiteľne jedná o premiéru v reprezentačnej „21-ke“ a túto šancu si veľmi váži. „Je skvelé, keď sa ako sedemnásťročný dostanete do reprezentačnej 21-ky. Vážim si túto príležitosť a budem sa snažiť ju využiť čo najlepšie. Na tréningoch i v zápasoch urobím maximum, aby som trénerovi ukázal, že si nomináciu zaslúžim. Po tom, ako som na konci roka strelil svoj prvý ligový gól za Slovan, je pozvánka do reprezentácie veľkou motiváciou a výzvou do ďalšej práce,“ povedal nám David Strelec.

„Strelec hrá za Slovan Bratislava a dal gól v zápase so Žilinou. Ukazuje kvalitu, preto ho chceme vidieť aj v tejto vekovej konfrontácii. Je to zaujímavý hráč a z môjho pohľadu obrovský talent,“ vyhlásil na webe SFZ tréner reprezentácie do 21 rokov Adrián Guľa.

V nominácii je aj náš kmeňový hráč Samuel Kozlovský, ktorý v súčasnosti hosťuje v druholigovej Petržalke. 

Našim hráčom gratulujeme a v reprezentácii držíme palce! 

Foto: TASR

Slovan TV
Aktuálne novinky
20. kolo ligy odohráme na štadióne v Nitre, kde momentálne hráva svoje domáce zápasy ŠKF Sereď.
Stanovisko ŠK Slovan Bratislava k aktuálnej situácii ohľadom derby so Spartakom Trnava.
Jurij Medveděv v rozhovore pred sobotňajším zápasom so Sereďou.

Neprehliadnite

Dôležitá informácia - po derby s Trnavou bude spustená druhá vlna predaja permanentiek prostredníctvom ticketmedia.sk
SLOVAN TV pripravil pre svojich fanúšikov druhú časť minirelácie pod názvom “NÁZOR EXPERTA“. Každý týždeň budeme pre vás pripravovať a pýtať sa klubových legiend a bývalých hráčov Slovana ich názory a očakávania pred ligovým zápasom. V druhom dieli pred zápasom so Sereďou sme vyspovedali Jozefa Valachoviča.
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.