Úvod Správy Tehelné pole Permanentkári uvidia Slovan na Tehelnom poli už v polovici januára

Permanentkári uvidia Slovan na Tehelnom poli už v polovici januára

Pre našich permanentkárov sme pripravili zaujímavý vianočný darček.

Máte už permanentku na nové Tehelné pole? Ak áno, môžete sa tešiť na exkluzívny darček, ktorý sme pre vás pripravili. A pokiaľ ešte permanentku nemáte, môžete si ju hneď teraz kúpiť pohodlne on-line!

S permanentkou nemusíte čakať na Slovan na Tehelnom poli „až“ do marca. Vedenie klubu sa rozhodlo zmeniť dejisko prvého prípravného zápasu v roku 2019. Prípravný duel so Sigmou Olomouc sa odohrá v stredu 16. januára o 17:00 na novom Tehelnom poli.

Tento zápas bude určený špeciálne a výhradne pre držiteľov permanentných vstupeniek. Naši verní fanúšikovia tak ako prví uvidia nový štadión a budú si tam môcť pozrieť belasých v akcii proti českému účastníkovi európskych pohárov.

„Som nesmierne rád, že spustenie predaja permanentiek vyvolalo veľký záujem. V súčasnosti sme predali takmer dvetisíc permanentiek, pričom od nového roka spúšťame rozsiahlu kampaň v Bratislave i okolí, aby sme tak prilákali aj širokú verejnosť či ľudí, ktorí na Slovane už dlhšie neboli. Našich verných fanúšikov si vážime, a preto sme im pripravili tento jedinečný vianočný darček. Permanentkári ako prví uvidia Slovan v akcii na Tehelnom poli a už v januári budú môcť zažiť atmosféru nového štadióna. Verím, že našich verných priaznivcov tento darček poteší a v čo najväčšom počte zavítajú na nový štadión. Ak ste možno doteraz váhali, či si zakúpiť permanentku, tak máte ďalší dôvod, prečo sa stať permanentkárom a využiť výhody, ktoré vám z toho plynú. Teším sa, že ideme domov a práve nadšenie fanúšikov z návratu na Tehelné pole je pre nás všetkých v klube veľkým záväzkom a zároveň motiváciou,“ vyhlásil viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Ako si môžete zakúpiť permanentku

On-line na ticketmedia.sk (nepretržite). Vzhľadom na to, že on-line nákup je rýchlejší a pohodlnejší, odporúčame vám využiť práve tento spôsob kúpy permanentky na nové Tehelné pole. 

Osobne na predajných miestach spoločnosti Ticketmedia

Osobne na sekretariáte klubu (štadión Pasienky, Junácka 10, Bratislava) v nasledovných časoch:

Streda 2. januára od 12:00 do 17:00
Štvrtok 3. januára od 12:00 do 17:00
Piatok 4. januára od 12:00 do 17:00
od pondelka 7. januára v pracovných dňoch od 9:00 do 16:30 (s výnimkou prestávky od 12:00 do 13:00)

Na jar odohráme v základnej časti ešte jeden domáci zápas a potom päť atraktívnych zápasov v nadstavbe o titul. Pri kúpe permanentnej vstupenky na jarnú časť získate v prepočte jeden zápas zdarma a zároveň vstup na prípravný zápas s Olomoucom.

Ďalšie dôležité informácie

Po zakúpení permanentky obdržite voucher. Plastová permanentka vám bude v priebehu februára zaslaná na adresu, ktorú uvediete pri nákupe.

Vybrané sektory vyznačené na mapke štadióna šedou farbou sú dočasne nedostupné z dôvodu prebiehajúcich úprav v daných sektoroch.

Permanentky do VIP sektorov zatiaľ nie sú v predaji, o spustení ich predaja budeme včas informovať.

Nižšie si môžete pozrieť cenník permanentných vstupeniek, mapku štadióna a taktiež pohľady na ihrisko z jednotlivých sektorov, aby ste si ľahšie mohli vybrať svoje miesto na Tehelnom poli. 

Náhľady z jednotlivých sektorov

Sektory A: https://www.skslovan.com/file.php/63/tribuna A.pdf

Sektory B: https://www.skslovan.com/file.php/66/tribuna%20B.pdf

Sektory C: https://www.skslovan.com/file.php/64/tribuna%20C.pdf

Sektory D: https://www.skslovan.com/file.php/65/tribuna%20D.pdf

Cenník

Cenník a mapku štadióna si môžete stiahnuť TU.

 

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Myenty Abena bol gólovým hrdinom belasých v súboji s PAOK FC.
Predzápasový rozhovor s Andražom Šporarom.
ŠK Slovana Bratislava zvíťazili vo štvrtkovom prvom zápase play off Európskej ligy UEFA 2019/2020 na Tehelnom poli nad gréckym PAOK FC 1:0. Víťazný gól strelil Myenty Abena.

Neprehliadnite

ŠK Slovana Bratislava zvíťazili vo štvrtkovom prvom zápase play off Európskej ligy UEFA 2019/2020 na Tehelnom poli nad gréckym PAOK FC 1:0. Víťazný gól strelil Myenty Abena.
Jedinečná príležitosť vychutnať si zápas play-off Európskej ligy zo svojho SKYBOXU.
V nedeľu 15. septembra o 18:00 h sa odohrá na Tehelnom poli najväčšie slovenské derby so Spartakom Trnava.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.