Úvod Správy Mládež Úspešná rozlúčka žiakov, dorastenci bez víťazstva

Úspešná rozlúčka žiakov, dorastenci bez víťazstva

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

V 15. ligovom kole sa dorastenci Slovana stretli s rovesníkmi z Ružomberka. Naša U19 sa v prípade víťazstva mohla v tabuľke dotiahnuť na súpera. Na hlavnom ihrisku akadémie v Prievoze však svoje príležitosti nevyužila a keďže sa nepresadili ani hostia, duel sa skončil bez gólov. Znamená to, že Ružomberok zostal na prvom mieste, belasí sú naďalej tretí s trojbodovou stratou.

Mladší dorastenci cestovali na Liptov. Slovanistická sedemnástka po bezgólovom prvom polčase v úvode druhého dejstva inkasovala, no podarilo sa jej aspoň vyrovnať na konečných 1:1. Naopak, naša U16 mala výborný vstup do zápasu a v 3. minúte sa ujala vedenia. Po prestávke však o body prišla, keď domáci otočili stav na 3:1.

Cez víkend sa skončila jesenná časť sezóny v žiackych kategóriách. Všetky štyri naše tímy uzavreli kalendárny rok víťazne, keď si bez problémov poradili s Dominom. U14 a U12 prezimujú na prvom mieste v tabuľke, U12 dokonca bez straty bodu. Výbery Slovana do 15 a 13 rokov sú aktuálne na druhej priečke, aj keď U13 delí od vedúceho Trenčína iba horšie skóre.

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

15. kolo

ŠK Slovan – MFK Ružomberok 0:0

Zostava Slovana: Trnovský – Floriš, Čech, Sidiqi, Majling, Habodasz, Lavrinčík, Tóth (78. P. Haramia), Potoma, Jackuliak, Strelec

15. kolo

MFK Ružomberok – ŠK Slovan 1:1 (0:0) – Tučný

Zostava Slovana: Chudík – Uhlár, Juraj Lacko, Galovič (25. Polčic), Szetei, Tučný, Hečko, Hornyák, Palacka, Božik, Šoltíšik (73. Bartoš)

15. kolo

MFK Ružomberok – ŠK Slovan 3:1 (0:1) – Maxim Bodnár

Zostava Slovana: Hapl – Zámečník, Mydla, Koseček, Mičák, Sečanský, Čongrády (69. Demko), Thorpe (41. Hudec), Maxim Bodnár (52. R. Haramia), Dornai, Menyhárt (63. Tvrdík)

Slovan U15 – I. liga starších žiakov – Západ

12. kolo

ŠK Slovan – Domino Bratislava 10:1 (3:0) – Nagy 4, Trusina, Súkenník po 2, Riznič, D. Murár

Zostava Slovana: Kubaský – Súkenník, D. Murár, Popik (36. Kozák), Trusina (58. Goča), Riznič, Záhon (48. Kachnič), K. Horváth (36. Mišovič), Nagy, Benko, Zvara (36. Meszároš)

Slovan U14 – I. liga starších žiakov – Západ

12. kolo

ŠK Slovan – Domino Bratislava 5:0 (3:0) – Rehuš 2, Svoboda, Šalkovič, Sikorjak

Zostava Slovana: Božík – Hipp, Marko, Svoboda, R. Slovák (20. Kovács), Nemeškürti (36. Marušin), Rehuš, Sikorjak (52. R. Féder), Šalkovič (36. S. Murár), Balko (52. Marcelli), Lendel

Slovan U13 – I. liga mladších žiakov – Západ

12. kolo

Domino Bratislava – ŠK Slovan 0:3 (0:2) – Klaučo, Lobodáš, Arnold

Zostava Slovana: Klas, A. Duffek – Čičmanec, Dugovič, Mravec, Tománek, Husarčík, Malárik, Michal Bodnár, Ruža, Dobrovič, Imrišek, Klaučo, Spišiak, Lobodáš, Arnold, Gašpar, Valach

Slovan U12 – I. liga mladších žiakov – Západ

12. kolo

Domino Bratislava – ŠK Slovan 4:20 (3:8) – Németh, Veľký po 4, Hrmo, Dominik Balog po 3, Haba, Rúsek po 2, P. Horváth, Polakovič

Zostava Slovana: Rusznyák, Dávid Balog – Polakovič, Lembak, Veľký, Šablatúra, P. Horváth, Canolli, Németh, Bučurič, Srnanský, Hrmo, Pernička, Červenka, Štrajt, Haba, Rúsek, Dominik Balog, Szabo, Šulok