Úvod Správy Ženy Po prestávke veľký gólový apetít

Po prestávke veľký gólový apetít

Všetky tri ženské tímy Slovana dosiahli v 7. kole svojich súťaží víťazstvá na nulu.

Futbalistky Slovana ani reprezentačná prestávka nevykoľajila z víťaznej cesty. Práve naopak, v 7. kole I. ligy dosiahli svoj zatiaľ najvýraznejší triumf v tejto sezóne. Na štadióne v Prievoze vôbec nešetrili Ružomberčanky a domov ich vyprevadili s debaklom 0:9. O góly belasých sa postaralo osem rôznych hráčok. Zverenkyne Martina Masaryka si na čele tabuľky držia dvojbodový náskok pred Bardejovom, a práve na ihrisku svojho najväčšieho konkurenta sa predstavia v najbližšom kole v sobotu 20. októbra.

Veľmi dôležité tri body získali naše dorastenky v dueli s Myjavou. Zápas prvého s druhým rozhodla v 49. minúte Natália Cepková. Žiačky Slovana si s Myjavčankami poradili hladko 7:0, keď rozhodujúci náskok 3:0 získali v rozpätí ôsmich minút v druhej polovici úvodného dejstva.

I. liga žien – 7. kolo

ŠK Slovan – MFK Ružomberok 9:0 (4:0)

Góly: 1. Pračková, 17. Bačová, 33. Ščasnárová, 44., 59. P. Gašparovičová, 70. Koleničková, 82. Bytčánková, 86. Hollá, 88. Adamecká

Zostava Slovana: Rezeková – Pribilová (63. Lacková), Čermáková, Čeriová, Niňajová (56. Mráziková), Pračková (63. Bytčánková), Hollá, Bačová, Ščasnárová (56. Koleničková), Švecová (63. Adamecká), P. Gašparovičová

I. liga dorasteniek – skupina A – 7. kolo

ŠK Slovan – Spartak Myjava 1:0 (0:0)

Gól: 49. Cepková

Zostava Slovana: Rezeková – Kubíková (79. Kovácsová), Kratochvílová, Bednárová, Mrocková, L. Múčková, Hanková, A. Múčková (41. D. Gašparovičová), Cepková, Sečková, Morávková

I. liga žiačok – skupina A – 7. kolo

ŠK Slovan – Spartak Myjava 7:0 (3:0)

Góly: 21. Rojnik, 23., 29. Tranžíková, 36. Gondová, 43. Bartošová, 54., 58. Maková

Zostava Slovana: Viteková – Černáková, Maková, Kočišová, Gondová, Tranžíková, Zacharová, Moravčíková, Bartošová, Vargová, Rojnik, Glézlová, Bottková, Balážová, Mészárosová, Gálová, Bolfová, Múcsková

Pripravujeme pre vás veľkú fanzónu s hudobným vystúpením.