Úvod Správy Fortuna liga Moha víťazom ankety Gól mesiaca

Moha víťazom ankety Gól mesiaca

Náš krídelník vyhral septembrovú anketu s výrazným náskokom.

Moha si k svojim 25. narodeninám dal parádny darček. V deň narodenín skóroval do siete Dunajskej Stredy a prispel k tým víťazstvu belasých v tomto dôležitom zápase. Jeho výstavný zásah z priameho kopu ašpiroval o hlasy fanúšikov v ankete Gól mesiaca Fortuna ligy za september.

Moha aj vďaka hlasom našich fanúšikov zvíťazil v tejto ankete a to s presvedčivým náskokom. Jeho presný zásah označilo za najkrajší 45,5 % všetkých hlasujúcich. Marocký krídelník je tak druhým hráčom Slovana po Joerim de Kampsovi, ktorý si preberie trofej za Gól mesiaca Fortuna ligy.

„Teším sa z víťazstva v ankete Gól mesiaca. V prvom rade ma však potešilo, že sme vyhrali zápas, v ktorom som strelil tento gól, pretože tímový výsledok je najdôležitejší. Prvýkrát v kariére som vyhral takúto individuálnu anketu, je to pekné ocenenie a dodatočný darček k narodeninám. Ďakujem fanúšikom Slovana, ktorí za mňa hlasovali,“ vyhlásil Moha na margo víťazstva v ankete.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Hlasujte za parádne nožničky v podaní nášho kanoniera.
Slovan podpísal nové profesionálne zmluvy so štyrmi mladými hráčmi.
Mitch Apau uzavrel vydarenú jesennú časť svojím tretím gólom za Slovan.

Neprehliadnite

Prvý jarný domáci zápas odohráme na novom štadióne na Tehelnom poli.
Každý týždeň prinášame spomienky bývalých výnimočných hráčov Slovana na legendárny štadión Tehelné pole, ktorý znovu ožije v najmodernejšom prevedení.
Slovan podpísal nové profesionálne zmluvy so štyrmi mladými hráčmi.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2018 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.