Úvod Správy Aktuality Moha víťazom ankety Gól mesiaca

Moha víťazom ankety Gól mesiaca

Náš krídelník vyhral septembrovú anketu s výrazným náskokom.

Moha si k svojim 25. narodeninám dal parádny darček. V deň narodenín skóroval do siete Dunajskej Stredy a prispel k tým víťazstvu belasých v tomto dôležitom zápase. Jeho výstavný zásah z priameho kopu ašpiroval o hlasy fanúšikov v ankete Gól mesiaca Fortuna ligy za september.

Moha aj vďaka hlasom našich fanúšikov zvíťazil v tejto ankete a to s presvedčivým náskokom. Jeho presný zásah označilo za najkrajší 45,5 % všetkých hlasujúcich. Marocký krídelník je tak druhým hráčom Slovana po Joerim de Kampsovi, ktorý si preberie trofej za Gól mesiaca Fortuna ligy.

„Teším sa z víťazstva v ankete Gól mesiaca. V prvom rade ma však potešilo, že sme vyhrali zápas, v ktorom som strelil tento gól, pretože tímový výsledok je najdôležitejší. Prvýkrát v kariére som vyhral takúto individuálnu anketu, je to pekné ocenenie a dodatočný darček k narodeninám. Ďakujem fanúšikom Slovana, ktorí za mňa hlasovali,“ vyhlásil Moha na margo víťazstva v ankete.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Vasil Božikov sa po návrate z reprezentačného zrazu teší na ligový zápas so Zlatými Moravcami.
Klub vyvodí dôsledky voči Michalovi Šullovi za porušenie životosprávy.
O vaše hlasy sa uchádzajú Moha, Kornel Saláta a Andraž Šporar.

Neprehliadnite

Opäť o krok bližšie. Stavebné práce na novom Tehelnom poli pokračujú v rýchlom slede, po osadení sedadiel sa začína s prácami na hracej ploche.
Róbert Mak je jednou z hviezd, ktoré svoju kariéru začali práve na Tehelnom poli. Slovenský reprezentant robil v Slovane prvé futbalové kroky a v belasom prešiel prípravkami i žiackymi kategóriami. Dodnes v dobrom spomína na Slovan a má sen si raz zahrať za najúspešnejší slovenský klub na Tehelnom poli...
Názory trénerov po zápase 10. kola Fortuna ligy 2018/19 FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava (1:2).

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2017 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.