Úvod Správy Reprezentácia Strelec vystrelil Slovákom víťazstvo

Strelec vystrelil Slovákom víťazstvo

Náš mladý útočník bol hrdinom kvalifikačného zápasu s Nórskom.

Slovenská reprezentácia do 19 rokov dnes odohrala úvodný duel 1. kola kvalifikácie na majstrovstvá Európy. Naši mladíci vyzvali rovesníkov z Nórska a o ich víťazstvo sa výrazne pričinil hráč Slovana Bratislava David Strelec. Sedemnásťročný útočník v 53. minúte otvoril skóre a v 70. minúte svojím druhým gólom v zápase zvýšil na 2:0. Nóri v závere ešte znížili, ani to však nič nezmenilo na víťazstve slovenského výberu.

V základnej zostave nastúpil aj ďalší náš mladý hráč Denis Potoma, ktorý na ihrisku strávil 61 minút a z pozície pravého krídla podporoval Davida Strelca na hrote útoku.

Slovenská „devätnástka“ sa v ďalších súbojoch kvalifikačného turnaja stretne 13. októbra s domácim Albánskom a 16. októbra s Ukrajinou.

Ikona slovenského futbalu sa teší z druhého majstrovského titulu s ŠK Slovan.
Lukáš Pauschek získal v sobotu 7. titul majstra Slovenska, čo sa zatiaľ ešte nikomu nepodarilo! Všetky má so Slovanom.