Úvod Správy Fortuna liga Mysleli sme len na víťazstvo

Mysleli sme len na víťazstvo

Názory trénerov po zápase 10. kola Fortuna ligy 2018/19 FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava (1:2).

Martin Ševela, tréner Slovana: „Bol to solídny zápas z oboch strán, škoda, že terén nebol lepší, kvalita hry by bola ešte vyššia. Takto bolo derby viac o boji, lopta často lietala vo vzduchu a hráči zviedli veľa osobných súbojov. Pri zisku druhej lopty po súboji sa rozhodovalo o tom, ktorý tím pôjde do defenzívy a ktorý do ofenzívy, tieto súboje boli veľmi dôležité. V závere prvého dejstva sme otvorili skóre po peknej akcii, potom však prišla strata koncentrácie a inkasovaný gól do šatne. Cez polčas sme hráčom prízvukovali, aby mysleli len na víťazstvo a neuspokojili sa s bodom. Druhý polčas bol otvorený, my sme mali šance a jednu veľkú mal aj súper. Nakoniec nám vyšla pekná kombinácia, po ktorej sme strelili víťazný gól. Sme šťastní, že si tri body vezieme do Bratislavy a budeme ďalej pracovať na tom, aby pribúdali víťazstvá na našom konte.“

Michal Ščasný, asistent trénera Spartaka: „Pripravovali sme sa na Slovan, vedeli sme o ich obrovskej ofenzívnej kvalite, ktorú sme chceli eliminovať. Bohužiaľ sme inkasovali po rýchlom prechode súpera do útoku, keď sa prejavila vysoká kvalita jeho ofenzívnych hráčov. Vedeli sme, že súper má problémy pri štandardkách, čo sme využili a vyrovnali na 1:1. Po prestávke boli šance na oboch stranách, hral sa takticky vedený, tvrdý, agresívny zápas. Po ďalšej našej chybe sa prejavila individuálne kvalita Slovana a za stavu 1:2 sme už nedokázali s výsledkom nič urobiť.“

Slovan TV
Aktuálne novinky
Vyjadrenie klubu k aktuálnym otázkam ohľadom prípadných transferov do kádra.
Prvý gól na novom Tehelnom poli bol doslova prenádherný. Akcia začala u Čavriča, pätička na Šporara a excelentné zakončenie Mohu.
Generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml. neskrýval nadšenie z návratu na Tehelné pole.

Neprehliadnite

Prvý gól na novom Tehelnom poli bol doslova prenádherný. Akcia začala u Čavriča, pätička na Šporara a excelentné zakončenie Mohu.
Priamy prenos z dnešného prípravné zápasu medzi ŠK Slovan Bratislava a Sigmou Olomouc. Stretnutie sa hrá na novom štadióne na Tehelnom poli o 17.00 h.
Prinášame organizačné a bezpečnostné pokyny k prípravnému zápasu s Olomoucom.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2018 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.