Úvod Správy Vstupenky Dôležité informácie pred derby

Dôležité informácie pred derby

Prinášame dôležité informácie pre fanúšikov, ktorí prídu podporiť Slovan do Trnavy.

V sobotu o 18.00 h je na programe 152. pokračovanie najslávnejšieho slovenského derby. ŠK Slovan Bratislava sa predstaví na ihrisku Spartaka Trnava.

Veríme, že naši fanúšikovia si derby nenechajú ujsť a v dôležitom zápase podporia belasých. Prinášame súhrn dôležitých informácií pre našich priaznivcov.

Vstupenky

Vstupenky na zápas si budete môcť zakúpiť dnes od 16:00 do 19:00 v pokladnici č. 2 na Pasienkoch (od OC Polus). Predaj vstupeniek bude taktiež prebiehať v deň zápasu na Pasienkoch od 10:00 do 13:00.

Cena vstupenky bola organizátorom zápasu stanovená na 10 eur.

Zápas bol vyhlásený ako rizikový, preto sa vstupenky budú predávať na meno a priezvisko. Jeden fanúšik si môže zakúpiť aj viac vstupeniek, ku každej však musí uviesť meno a priezvisko jej držiteľa. Upozorňujeme, že usporiadatelia budú pri vstupe na štadión kontrolovať súlad mena a priezviska na vstupenke s dokladom totožnosti.

Doprava

Fanúšikovia môžu využiť špeciálny vlak Belasý expres, ktorý je pre všetkých priaznivcov s platnou vstupenkou na zápas ZDARMA. Vlak vyrazí o 15:20 zo stanice Bratislava – hlavná stanica a zastaví v Pezinku. Po zápase dovezie fanúšikov späť po rovnakej trase z Trnavy do Bratislavy. 

Parkovanie

Pre fanúšikov Slovana Bratislava budú vyhradené parkovacie miesta na Kollárovej ulici (za sektorom hostí, viď. mapka nižšie).

Bezpečnostné opatrenia

Veríme, že v Trnave podporíte belasých a vychutnáte si atraktívny zápas. Preto vám prinášame najpodstatnejšie závery z predzápasovej bezpečnostnej porady, ktoré tlmočili zástupcovia PZ SR.

Zápas bol vyhlásený za rizikový. Na štadióne sa tak nebude predávať alkohol s výnimkou desaťstupňového piva a je prísne zakázané vnášať do jeho priestorov zábavnú pyrotechniku. Polícia SR avizuje nulovú toleranciu k osobám pod vplyvom alkoholu a návykových látok a takisto nulovú toleranciu voči pokrikom urážajúcich rasu či národ.

PZ SR upozorňuje, že osoby pod vplyvom alkoholu nebudú vpustené na štadión.

Kontrola zo strany Polície SR bude prebiehať už na železničnej stanici po príchode priaznivcov Slovana. Organizátor avizuje kontrolu choreografie fanúšikov pri vstupe na štadión.

Žiadame fanúšikov, aby sa riadili pokynmi usporiadateľov a platným návštevným poriadkom trnavskej City Arény.

SLOVAN DO TOHO!

Slovan TV
Aktuálne novinky
20. kolo ligy odohráme na štadióne v Nitre, kde momentálne hráva svoje domáce zápasy ŠKF Sereď.
Stanovisko ŠK Slovan Bratislava k aktuálnej situácii ohľadom derby so Spartakom Trnava.
Jurij Medveděv v rozhovore pred sobotňajším zápasom so Sereďou.

Neprehliadnite

Dôležitá informácia - po derby s Trnavou bude spustená druhá vlna predaja permanentiek prostredníctvom ticketmedia.sk
SLOVAN TV pripravil pre svojich fanúšikov druhú časť minirelácie pod názvom “NÁZOR EXPERTA“. Každý týždeň budeme pre vás pripravovať a pýtať sa klubových legiend a bývalých hráčov Slovana ich názory a očakávania pred ligovým zápasom. V druhom dieli pred zápasom so Sereďou sme vyspovedali Jozefa Valachoviča.
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.