Úvod Správy Vstupenky Predaj vstupeniek na derby pokračuje

Predaj vstupeniek na derby pokračuje

ŠK Slovan vyžiadal pre fanúšikov 1000 vstupeniek do Trnavy.

Už v sobotu 29. septembra o 18:00 je na programe 152. pokračovanie najslávnejšieho slovenského derby. Belasí pocestujú do Trnavy v pozícii aktuálneho lídra Fortuna ligy. Spartak je pred derby na deviatom mieste, súperov v tabuľke delí 15 bodov.

ŠK Slovan Bratislava pripravil pre fanúšikov špeciálny vlak, ktorý vyrazí v deň zápasu o 15:20 zo stanice Bratislava – Hlavná stanica so zastávkou v Pezinku, kde pristúpia fanúšikovia zo širokého okolia. Vlak fanúšikov dopraví späť do Bratislavy po skončení zápasu a po rovnakej trase. Pre všetkých fanúšikov s platnou vstupenkou na zápas bude špeciálny vlak ZDARMA.

Predaj vstupeniek na derby pokračuje dnes v čase od 16:00 do 19:00 v pokladnici štadióna Pasienky. Vstupenky do Trnavy sa budú predávať aj v sobotu od 10:00 do 13:00. 

Klub pre priaznivcov vyžiadal 1000 vstupeniek v jednotnej cene 10 eur. Zápas bol označený ako rizikový, preto sa vstupenky budú predávať na meno a priezvisko. Jeden fanúšik si môže zakúpiť aj viac vstupeniek, ku každej však musí uviesť meno a priezvisko jej držiteľa. Upozorňujeme, že organizátor bude pri vstupe na trnavský štadión kontrolovať súlad mena a priezviska na vstupenke s preukazom totožnosti.

Mimobratislavskí fanúšikovia a priaznivci, ktorí necestujú špeciálnym vlakom, si môžu vstupenky zarezervovať mailom na fanusik@skslovan.com do piatka 20:00. Vstupenky si budete môcť vyzdvihnúť v deň zápasu pred sektorom hostí v Trnave.

 

Predaj vstupeniek na derby (na štadióne Pasienky v pokladnici č. 2 – od OC Polus):

Piatok 28. septembra: 16:00 – 19:00

Sobota 29. septembra: 10:00 – 13:00 

Sobota 29. septembra od 16:30 (v Trnave pred sektorom hostí). 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Čo povedali hráči a tréner po zápase so Senicou?
Názory trénerov po zápase 15. kola Fortuna ligy FK Senica – ŠK Slovan Bratislava (0:3).

Neprehliadnite

Nevšedný futbalový príbeh hráča, ktorého futbalový sen sa nerodil vôbec jednoducho. Pozrite si profil Vernona de Marca.
Filip Lichý sa vrátil do hry po zranení kolena.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.