Úvod Správy Vstupenky Predaj vstupeniek na derby pokračuje

Predaj vstupeniek na derby pokračuje

ŠK Slovan vyžiadal pre fanúšikov 1000 vstupeniek do Trnavy.

Už v sobotu 29. septembra o 18:00 je na programe 152. pokračovanie najslávnejšieho slovenského derby. Belasí pocestujú do Trnavy v pozícii aktuálneho lídra Fortuna ligy. Spartak je pred derby na deviatom mieste, súperov v tabuľke delí 15 bodov.

ŠK Slovan Bratislava pripravil pre fanúšikov špeciálny vlak, ktorý vyrazí v deň zápasu o 15:20 zo stanice Bratislava – Hlavná stanica so zastávkou v Pezinku, kde pristúpia fanúšikovia zo širokého okolia. Vlak fanúšikov dopraví späť do Bratislavy po skončení zápasu a po rovnakej trase. Pre všetkých fanúšikov s platnou vstupenkou na zápas bude špeciálny vlak ZDARMA.

Predaj vstupeniek na derby pokračuje dnes v čase od 16:00 do 19:00 v pokladnici štadióna Pasienky. Vstupenky do Trnavy sa budú predávať aj v sobotu od 10:00 do 13:00. 

Klub pre priaznivcov vyžiadal 1000 vstupeniek v jednotnej cene 10 eur. Zápas bol označený ako rizikový, preto sa vstupenky budú predávať na meno a priezvisko. Jeden fanúšik si môže zakúpiť aj viac vstupeniek, ku každej však musí uviesť meno a priezvisko jej držiteľa. Upozorňujeme, že organizátor bude pri vstupe na trnavský štadión kontrolovať súlad mena a priezviska na vstupenke s preukazom totožnosti.

Mimobratislavskí fanúšikovia a priaznivci, ktorí necestujú špeciálnym vlakom, si môžu vstupenky zarezervovať mailom na fanusik@skslovan.com do piatka 20:00. Vstupenky si budete môcť vyzdvihnúť v deň zápasu pred sektorom hostí v Trnave.

 

Predaj vstupeniek na derby (na štadióne Pasienky v pokladnici č. 2 – od OC Polus):

Piatok 28. septembra: 16:00 – 19:00

Sobota 29. septembra: 10:00 – 13:00 

Sobota 29. septembra od 16:30 (v Trnave pred sektorom hostí). 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Stanovisko ŠK Slovan Bratislava k aktuálnej situácii ohľadom derby so Spartakom Trnava.
Jurij Medveděv v rozhovore pred sobotňajším zápasom so Sereďou.
Zmeny v kádri v závere zimného prestupového obdobia.

Neprehliadnite

Dôležitá informácia - po derby s Trnavou bude spustená druhá vlna predaja permanentiek prostredníctvom ticketmedia.sk
SLOVAN TV pripravil pre svojich fanúšikov druhú časť minirelácie pod názvom “NÁZOR EXPERTA“. Každý týždeň budeme pre vás pripravovať a pýtať sa klubových legiend a bývalých hráčov Slovana ich názory a očakávania pred ligovým zápasom. V druhom dieli pred zápasom so Sereďou sme vyspovedali Jozefa Valachoviča.
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.