Úvod Správy Vstupenky Na derby špeciálnym vlakom

Na derby špeciálnym vlakom

ŠK Slovan Bratislava organizuje pre fanúšikov vlakový zájazd na derby do Trnavy.

Najslávnejšie slovenské derby napíše v poslednú septembrovú sobotu svoje 152. pokračovanie. Belasí pocestujú do Trnavy a vo veľmi dôležitom zápase budú určite potrebovať podporu fanúšikov. Pre našich priaznivcov sme na derby pripravili špeciálny vlak.

Ako je známe, Slovan zabezpečil špeciálny vlak do Viedne. O tento zážitok boli naši fanúšikovia nie našou vinou pripravení a rakúska strana im skomplikovala dopravu na európsky zápas.

Z tohto dôvodu sme sa rozhodli, že špeciálny vlak na derby bude pre všetkých fanúšikov Slovana ZDARMA. Pri vstupe do vlaku sa stačí preukázať platnou zápasovou vstupenkou, ktorá zároveň slúži ako lístok do vlaku. Samotnú prepravu v plnej miere hradí náš klub.

Odchod vlaku je stanovený na sobotu 29. septembra o 15:20 zo stanice Bratislava – hlavná stanica. Vlak následne zastaví v Pezinku, kde pristúpia naši fanúšikovia z Pezinka a okolia. Belasí sa zo stanice presunú na trnavský štadión.

Čo sa týka cesty späť, tak vlak vyrazí z Trnavy po skončení zápasu a presune fanúšikov zo štadióna na stanicu. Opäť zastaví v Pezinku s cieľovou stanicou Bratislava – hlavná stanica.

Počas budúceho týždňa sa zároveň budú predávať vstupenky do Trnavy. Cena vstupenky bola organizátorom zápasu stanovená na 10 eur. 

 

Predpredaj vstupeniek na derby (na štadióne Pasienky v pokladnici č. 2):

Streda 26. septembra: 16:00 – 19:00

Štvrtok 27. septembra: 16:00 – 19:00

Piatok 28. septembra: 16:00 – 19:00

Sobota 29. septembra: 10:00 – 13:00

Slovan TV
Aktuálne novinky
Stanovisko ŠK Slovan Bratislava k aktuálnej situácii ohľadom derby so Spartakom Trnava.
Jurij Medveděv v rozhovore pred sobotňajším zápasom so Sereďou.
Zmeny v kádri v závere zimného prestupového obdobia.

Neprehliadnite

Dôležitá informácia - po derby s Trnavou bude spustená druhá vlna predaja permanentiek prostredníctvom ticketmedia.sk
SLOVAN TV pripravil pre svojich fanúšikov druhú časť minirelácie pod názvom “NÁZOR EXPERTA“. Každý týždeň budeme pre vás pripravovať a pýtať sa klubových legiend a bývalých hráčov Slovana ich názory a očakávania pred ligovým zápasom. V druhom dieli pred zápasom so Sereďou sme vyspovedali Jozefa Valachoviča.
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.