Úvod Správy Fanúšikovia Všetko najlepšie, pán Fischer!

Všetko najlepšie, pán Fischer!

Bývalý hráč i funkcionár ŠK Slovan Bratislava dnes oslavuje svoje 80. narodeniny.

Elitný kardiochirurg, ktorý celý svoj život spojil so Slovanom Bratislava, dnes oslavuje krásne životné jubileum. Viliamovi Fischerovi v mene celého klubu želáme k 80. narodeninám všetko najlepšie, najmä veľa zdravia, šťastia a životnej spokojnosti!

Viliam Fischer je okrem lekárskej praxe s obdivuhodnými výsledkami známy aj vrúcnym vzťahom k belasým farbám. Ako študent sa aktívne venoval futbalu a zahral si aj za najúspešnejší slovenský klub. Na Slovensku si získal uznanie vďaka svojej lekárskej praxi, v roku 1998 zrealizoval historicky prvú úspešnú transplantáciu srdca v našej krajine. Patrí k uznávaným odborníkom v oblasti kardiochirurgie, podieľal sa na viac než 5000 operáciách srdca na Slovensku.

Okrem lekárskej praxe sa s vášňou venoval aj futbalu. Na funkcionárskom poli sa angažoval ešte v Slovan CHZJD Bratislava a od roku 1992 bol členom výkonného výboru ŠK Slovan. V pozícii funkcionára sa radoval z viacerých významných úspechov ako bol zisk federálneho titulu, štyri tituly majstra Slovenska či tri Slovenské poháre. Začiatkom 20. storočia pôsobil aj v pozícii predsedu predstavenstva klubu.

Viliam Fischer dodnes aktívne podporuje náš klub a pravidelne navštevuje domáce zápasy. Živió, pán Fischer!

Zdroj foto: TASR

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí vyzvú v prípravnom zápase Dunajskú Stredu.
Aleksandar Čavrič po zápase so Zlatými Moravcami.
Všetko začalo založením v roku 2007 a odvtedy sa z 11teamsports stal jeden z najväčších futbalových online obchodov pre jednotlivcov i celé tímy v Európe.

Neprehliadnite

Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.