Úvod Správy Eventy Kapitán a mládežnícky reprezentant na ZŠ Ružová dolina

Kapitán a mládežnícky reprezentant na ZŠ Ružová dolina

Začiatok školského roka sme s Mladým slovanistom otvorili na ZŠ Ružová dolina.

Pondelňajšie ráno nebýva veľmi obľúbené, a už vôbec nie u školákov. Tento pondelok však „chutil“ po víťazstve vo víkendovom zápase s DAC úplne inak a to aj vďaka privítaniu na ZŠ Ružová dolina v Bratislave. Mladý slovanista už pred pár rokmi túto školu navštívil, ale privítanie od detí a ich pedagógov bolo rovnako vrúcne a úprimné ako v minulosti. Plná telocvičňa, vlajúce vlajky a pokriky ako na štadióne boli jasným znakom, že tento pondelok bude výnimočný.

Súťaže a kvíz o vecné ceny, videoprojekcie, autogramiáda a možnosť odfotografovať sa s Vasilom Božikovom a Davidom Strelcom mali obrovský ohlas. Veríme, že Vasilov a Davidov odkaz deťom, ktorý bol odmenený veľkým potleskom malých aj veľkých: „Nikdy sa nevzdávajte svojho sna a snažte sa ho naplniť, vaša snaha vám to raz vráti späť,“ padol na úrodnú pôdu.

Veľká vďaka patrí vedeniu školy, ktoré pripravilo svoje priestory pre našich hráčov a pre samotnú prezentáciu. Dve hodiny strávené s viac ako 330 deťmi boli pre nás zážitkom a tešíme sa na vás vo Fanzóne na najbližšom zápase Fortuna ligy. Slovan do toho!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Prehľad výsledkov mládeže.
Belasí vyzvú v prípravnom zápase Dunajskú Stredu.
Aleksandar Čavrič po zápase so Zlatými Moravcami.

Neprehliadnite

Guram Kašia po prehre v Žiline.
Čo nás čaká ďalej v Európe?

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.