Úvod Správy Pokračuje výmena permanentiek

Pokračuje výmena permanentiek

Majitelia permanentných vstupeniek si aj tento týždeň môžu meniť svoje papierové permanentky za tradičné čipové karty.

Po ukončení inštalácie nového pokladničného systému na štadióne Pasienky je už možné využívať permanentné vstupenky v podobe čipových kariet, na ktoré boli fanúšikovia Slovana zvyknutí z minulej sezóny. Vedenie ŠK Slovan preto vyzýva majiteľov papierových permanentiek zakúpených v spoločnosti Ticketportal, ktorí si ich počas minulého týždňa nestihli vymeniť za nové čipové karty, aby tak spravili už do najbližšieho domáceho ligového stretnutia. To odohrá ŠK Slovan v nedeľu 22. augusta o 19.30 h s MFK Ružomberok. Výmena permanentiek prebieha na sekretariáte klubu v areáli štadióna na Tehelnom poli.

Výmena je počas aktuálneho týždňa možná v týchto termínoch:
- v pondelok 16.8. od 15.00 do 18.00 h
- v utorok 17.8. od 9.00 do 12.00 a od 14.00 do 17.00 h
- v piatok 20.8. od 9.00 do 14.00 h

Slovan TV
Aktuálne novinky
V akej zostave dnes nastúpia belasí?
ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Púchov 1:4.
Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.

Neprehliadnite

Vychutnajte si elektrizujúcu atmosféru na Tehelnom poli počas zápasu 3. predkola Európskej ligy medzi ŠK Slovan Bratislava a Olympiakos FC.
ŠK Slovan Bratislava prehral s gréckym majstrom Olympiakosom Pireus v jedenástkovom rozostrele po remíze 2:2 v odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy. V play-off o skupinu Konferenčnej ligy si zmeriame sily s majstrom Bosny a Hercegoviny Zrinjski Mostar.
André Green vás pozýva na odvetu s Olympiakosom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.