Úvod Správy Zápasy Moha: Perfektný deň!

Moha: Perfektný deň!

Moha si dal gólom a víťazstvom najkrajší darček k 25. narodeninám.

„Perfektný deň,“ usmial sa Moha po zápase s Dunajskou Stredou. Svoje 25. narodeniny snáď ani nemohol osláviť lepšie – parádne skóroval z priameho kopu, potom pripravil gól Andražovi Šporarovi a spolu s tímom sa radoval z dôležitého víťazstva. Niet divu, že po stretnutí sa oslávenec usmieval na všetky strany.

„Jedny z najkrajších narodenín v mojom živote! Bol to perfektný deň – vyhrali sme a dal som gól, takže čo viac si môžem priať,“ vyhlásil Moha po stretnutí. V pätnástej minúte otvoril skóre duelu a to vskutku parádnym spôsobom. Z priameho kopu na osi ihriska trafil loptu pravačkou tak, že preletela ponad múr a zapadla presne k pravej žrdi. Brankár bol bezmocný. „Veril som si. Pôvodne mal strieľať Nono, ale povedal som mu, aby mi loptu prenechal. Cítil som, že to môže vyjsť. Na tréningoch som to takto skúšal snáď stokrát, a teraz to konečne vyšlo aj v zápase,“ povedal šťastný strelec, ktorý si splnil narodeninové prianie.

Piatkový tréning pritom nenasvedčoval takémuto parádnemu zásahu. „Na predzápasovom tréningu som z tejto pozície strieľal desaťkrát...a desaťkrát som minul (smiech). Dôležité je, že som skóroval v zápase, teším sa z tohto pekného gólu.“

Belasí v 55. ligovom súboji s DAC dosiahli 33 víťazstvo a celkové skóre zveľadili na 101:47. Po ôsmom kole Fortuna ligy je nezdolané už len jedno mužstvo – a to Slovan Bratislava. Naši futbalisti sa tešia zo zisku troch bodov, tiež však upozorňujú na záver duelu a zbytočnú drámu. „Myslím si, že sa hral obojstranne veľmi dobrý futbal. Veľmi nám pomohli dva rýchle góly, zápas sme potom mohli kontrolovať a je len škoda, že sme nevyužili niektoré brejky. Nemôže sa stať, že v závere opäť pustíme súpera do hry a z jasnej záležitosti si urobíme drámu. Našťastie sme to zvládli a tri body zostali doma, zo záverečných minút sa však treba poučiť,“ myslí si najlepší asistent vo Fortuna lige s piatimi gólovými prihrávkami.

Na zápas si našlo cestu takmer štyritisíc divákov. Naši hráči si spolu s fanúšikmi po zápase užili ďakovačku „Vstaňte keď ste belasí“ a podali si s nimi ruky pri plote. Moha sa pristavil pri viacerých priaznivcoch a prijímal od nich gratulácie. „Naši fanúšikovia boli výborní, v mene celého tímu im ďakujem za podporu. Keď sme si s nimi išli podať ruky, tak si ma viacerí pristavili a gratulovali mi k narodeninám. Bolo to od nich veľmi milé a pekné, potešili ma,“ uzavrel narodeninový oslávenec s úsmevom na tvári.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Vasil Božikov sa po návrate z reprezentačného zrazu teší na ligový zápas so Zlatými Moravcami.
Klub vyvodí dôsledky voči Michalovi Šullovi za porušenie životosprávy.
O vaše hlasy sa uchádzajú Moha, Kornel Saláta a Andraž Šporar.

Neprehliadnite

Opäť o krok bližšie. Stavebné práce na novom Tehelnom poli pokračujú v rýchlom slede, po osadení sedadiel sa začína s prácami na hracej ploche.
Róbert Mak je jednou z hviezd, ktoré svoju kariéru začali práve na Tehelnom poli. Slovenský reprezentant robil v Slovane prvé futbalové kroky a v belasom prešiel prípravkami i žiackymi kategóriami. Dodnes v dobrom spomína na Slovan a má sen si raz zahrať za najúspešnejší slovenský klub na Tehelnom poli...
Názory trénerov po zápase 10. kola Fortuna ligy 2018/19 FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava (1:2).

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2017 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.