Úvod Správy Niké liga Šláger spestrí fanzóna a polčasová súťaž

Šláger spestrí fanzóna a polčasová súťaž

Pozývame vás na priamy súboj o prvé miesto vo Fortuna lige.

Po dvojtýždňovej reprezentačnej prestávky sa vracia futbal a to v plnej paráde. V rámci ôsmeho kola Fortuna ligy privítame v sobotu 15. septembra o 16:45 tradičného rivala z Dunajskej Stredy. Prvý Slovan so sedemnástimi bodmi, druhý DAC s pätnástimi – to je tá najlepšia pozvánka na sobotu.

Tradičný šláger spestria atraktívne sprievodné aktivity. Spolu s kamarátmi či rodinou si môžete urobiť futbalové popoludnie na Slovane, pretože už od 14:45 bude otvorená fanzóna s programom pre všetkých fanúšikov belasých. Tešiť sa samozrejme môžete na čapované pivo, kofolu či na chutné jedlo.

Vo fanzóne vystúpi Robo Patejdl so svojou kapelou a opäť zahrá klasické hity, ktorými pred zápasom navodí tú správnu atmosféru. Na svoje si prídu aj tí najmenší, pre deti je pripravená nafukovacia atrakcia, stolný futbal či play-station kútik s obľúbenou hrou FIFA.

Zapojiť sa môžete aj do súťaže „20-tisícový strelec,“ v ktorej máte šancu vyhrať rozprávkovú prémiu 20 000 eur. Postup je jednoduchý – stačí sa zaregistrovať na označenom mieste pri vstupe na štadión a správne zodpovedať jednoduchú otázku. Do 15. minúty budú vybraní traja šťastlivci, ktorí sa cez prestávku dostavia na hraciu plochu. Každý súťažiaci má k dispozícii 7 streleckých pokusov na bránu. Úlohou je prekonať brankára Mr. Zera a trafiť sa do jedného z dvoch otvorov s priemerom 150 cm.

„Všetci sa pripravujeme na veľký šláger, v ktorom budeme s tradičným rivalom bojovať o prvé miesto v tabuľke. Fanúšikom chceme spríjemniť návštevu zápasu, a preto sme pre nich pripravili obľúbenú fanzónu. Verím, že slovanisti sa pred zápasom opäť stretnú vo fanzóne a spoločne sa dobre naladia na dôležitý duel. Podpora z tribún bude pre naše mužstvo veľmi dôležitá, veď spoločnými silami môžeme zdolať tradičného rivala a odpútať sa od neho na prvom mieste v lige. Na zápas pozývame všetkých slovanistov, veríme, že si užijete peknú futbalovú sobotu s víťazným koncom pre Slovan,“ povedal marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Na zápas sa pripravujú aj naši fanúšikovia. Fanklub Slovanista na svojom Facebooku oznámil, že je tesne pred dokončením veľkej zápasovej choreografie. S výzvou "Všetci do kotla" mobilizujú fanúšikov aj Ultras Slovan. Predaj vstupeniek prebieha nepretržite on-line na ticketmedia.sk, prípadne v deň zápasu na pokladniciach štadióna od 14:45.

SLOVAN DO TOHO!

Lukáš Pauschek získal v sobotu 7. titul majstra Slovenska, čo sa zatiaľ ešte nikomu nepodarilo! Všetky má so Slovanom.
Zisk jubilejného 30. titulu rezonoval aj za hranicami Slovenska a naši bývalí hráči na Slovan nezabudli.
Pozývame vás na zostávajúce domáce zápasy.