Úvod Správy Juniori Juniorka chce pokračovať na víťaznej vlne

Juniorka chce pokračovať na víťaznej vlne

Aj počas reprezentačnej prestávky si môžete pozrieť zaujímavý zápas.

Kým program Fortuna ligy prvýkrát v sezóne predelila reprezentačná prestávka, tak naši juniori pokračujú v zápasovom programe III. ligy Bratislava. Po výbornom štarte do ročníka, keď belasí vyhrali všetkých päť zápasov pri skóre 20:4, privítajú v šiestom kole súpera z Bernolákova. Zápas sa odohrá v nedeľu 9. septembra o 10:30 na štadióne Akadémie ŠK Slovan v Prievoze.

Stretáva sa líder tabuľky a posledný tím súťaže. Naši mladíci sú zatiaľ stopercentní, Bernolákovo premiérovo bodovalo až počas uplynulého víkendu, keď remizovalo v Lozorne. Nedeľňajší súper našej juniorky tak má na konte jediný bod pri skóre 5:10.

V rámci vzájomných zápasov z uplynulej sezóny najprv belasí vyhrali doma vysoko 9:0, na jar v Bernolákove sa zrodila remíza 0:0.

Naši mladíci pred týždňom vyhrali v Tomášove 2:0. O úvodný presný zásah sa postaral stredopoliar Marek Rigo, ktorý zo šestnástky pekne vystrelil k pravej žrdi. Pre Mareka to bol premiérový presný zásah v novom ročníku. Čo očakáva od zajtrajšieho domáceho duelu? „Predpokladám, že Bernolákovo sa zavrie na vlastnú polovicu a bude chcieť hrať na rýchle protiútoky. Hráči súpera budú určite nepríjemní, agresívni, takže ich rozhodne nemôžeme podceniť. Budeme sa snažiť hrať náš kombinačný futbal a dať čo najviac gólov. V tíme panuje po víťazstvách z úvodu sezóny dobrá atmosféra a rozhodne chceme zostať na tejto víťaznej vlne. Zisk troch bodov je jasným cieľom,“ povedal Marek Rigo.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Pripravujeme pre vás veľkú fanzónu s hudobným vystúpením.
Exkluzívny zážitok pre vaše deti.
Ako hrali naši mladíci?

Neprehliadnite

Lukáš Pauschek je novým rekordérom našej ligy.
Cesar Blackman o svojom prvom majstrovskom titule.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.