Úvod Správy Ženy Aj druhý týždeň stopercentný

Aj druhý týždeň stopercentný

Naše futbalistky pokračujú vo víťaznom vstupe do sezóny.

Všetky tri ženské tímy Slovana si aj v druhom kole svojich súťaží pripísali plný bodový zisk. Ženy mali náročnú úlohu proti bronzovému družstvu z minulej sezóny Myjave. Belasé síce mali výborný vstup do stretnutia a už v 9. minúte išli zásluhou Moniky Bytčánkovej do vedenia, súperky však o štvrťhodinu neskôr vyrovnali. Zverenkyniam Martina Masaryka vyšiel záver prvého a úvod druhého polčasu. V oboch úsekoch strelili po góle a náskok 3:1 už do konca udržali. Na posledných desať minút sa na trávnik dostala aj talentovaná Tamara Morávková. Pre ešte len 15-ročnú futbalistku to bol debut v A-tíme Slovana.

Už v piatok sa darilo aj našim mladším hráčkam, ktoré po víťazstvách nad Trnavou v úvodnom kole uspeli aj v ďalšom derby, tentokrát s mestským konkurentom NMŠK. Dorastenky Slovana vyhrali rozdielom triedy 3:0, žiačky si schuti zastrieľali a zvíťazili 10:0.

I. liga žien – 2. kolo

ŠK Slovan – Spartak Myjava 3:1 (2:1)

Góly: 9. Bytčánková, 41. Koleničková, 52. Švecová – 24. Bogorová

Zostava Slovana: Rezeková – Pribilová, Bytčánková, Čeriová, Mráziková, Pračková, Bačová, Kaláberová (70. P. Gašparovičová), Ščasnárová (46. Niňajová), Švecová (81. Morávková), Koleničková (86. Lacková)

I. liga dorasteniek – skupina A – 2. kolo

NMŠK Bratislava – ŠK Slovan 0:3 (0:1)

Góly: 39. L. Múčková, 63. A. Múčková, 77. Cepková

Zostava Slovana: Geletová – Miniariková, Kubíková (47. D. Gašparovičová), Kratochvílová (47. Čerňaková), Kovácsová, Bednárová, L. Múčková, A. Múčková, Harvilová, Sečková, Antalová (47. Cepková)

I. liga žiačok – skupina A – 2. kolo

NMŠK Bratislava – ŠK Slovan 0:10 (0:5)

Góly: 6., 12., 62., 68. Tranžíková, 29., 51., 61. Rojnik, 9. Kováčová (vl.), 26. Gondová, 43. Moravčíková

Zostava Slovana: Viteková – Mészárosová, Bottková, Kočišová, Gondová, Tranžíková, Zacharová, Moravčíková, Bartošová, Balažová, Vargová, Rojnik, Múcsková, Bolfová, Gálová

Vstupenky budú v predaji výhradne online.
Informácia k zdravotnému stavu Kuca.
Pozrite si pozápasové slová nečakaného streleckého hrdinu derby - Matúša Vojtka.