Úvod Správy Slovnaft Cup Vyjadrenie ŠK Slovan Bratislava k vyradeniu zo Slovenského pohára

Vyjadrenie ŠK Slovan Bratislava k vyradeniu zo Slovenského pohára

ŠK Slovan Bratislava bol na základe rozhodnutia ŠTK SFZ vyradený zo Slovenského pohára 2018/19.

Športovo-technická komisia SFZ na dnešnom mimoriadnom zasadnutí rozhodla o kontumácii stretnutia 2. kola Slovnaft Cupu TJ Iskra Horné Orešany – ŠK Slovan Bratislava výsledkom 3:0 v prospech Horných Orešian. Dôvodom kontumácie je neoprávnený štart hráča ŠK Slovan Marina Ljubičiča.

ŠK Slovan Bratislava priznáva chybu pri nominácii Marina Ljubičiča na pohárový zápas v Horných Orešanoch. Fanúšikom sa ospravedlňujeme za to, že sme takto prišli o možnosť tretíkrát v rade získať Slovenský pohár.

„Uvedomujeme si závažnosť vzniknutej situácie a priznávame, že došlo k obrovskej chybe. V mene klubu sa chcem našim fanúšikom ospravedlniť za to, že sme vlastnou chybou prišli o možnosť obhájiť Slovenský pohár. Za toto fatálne zlyhanie nesieme zodpovednosť všetci v klube, v tomto konkrétnom prípade však najmä realizačný tím, ktorý je zodpovedný za nomináciu hráčov na zápas a výber zostavy. Situáciu si v klube interne rozoberieme a určite vyvodíme dôsledky. Je to závažný problém, avšak vzhľadom na krátkosť času a blížiaci sa zápas v Žiline budeme celú vec riešiť počas reprezentačnej prestávky,“ povedal viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
V Banskej Bystrici sa predstavíme v utorok o 16:00.
Zápas bol preložený z dôvodu nepriaznivého počasia.

Neprehliadnite

Už o 16 dní sa opäť stretneme na Tehelnom poli.
Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.